Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez mitol lehet?

Szerintetek ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Az egyik gyerek onkielegitest az osztalyban, masok elott vegzi.

2019. márc. 13. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnési vágy, sérült hozzáállás a szexualitáshoz,...
2019. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pszichologust erdemes felkeresni vagy ez nem olyan sulyos?
2019. márc. 13. 17:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet, ha ez rendszeres és nem fejezi be figyelmeztetés ellenére sem.
2019. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokat bsszelgettem a szuleivel. A ptobldma megoldasa miatt. Ok azt mondtak, hogy otthon is elofordul, hogy a szulei elott vegzi. Rokonok elozt is. Diszkreten kezelen a helyzetet. Csak ez igy nehez. Nem szeretnem megbantani a gyereket, de ez a tobbiekben hosszabb tavon ellenszenvet valthat ki.
2019. márc. 13. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért,mert perverz az illető.
2019. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
6-7 evesen lehet valaki perverz? Olvastam utana, es feltunesbol is lehet.
2019. márc. 13. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Beth Thomas nevére keress rá, film is van róla. Ő is ezt csinálta (bár ő támadta is a gyerekeket, felnőtteket, állatokat). Meggyógyítltták.


Leírták, hogy a nyilvános maszturbálás is a mentális gondjából. Érdemes pszichológust felkeresni.

2019. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Milyen mentalis zavarra utalhat?
2019. márc. 14. 07:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, a villamoson ültem, amikor írtam, rövidre kellett fognom, nem tudtam linket meg videót küldeni.


Beth Thomas amúgy kb a szóbanforgó gyerek korában volt, amikor előjöttek nála ezek (agresszív fellépés, önkilégítés, stb.)


Maga a maszturbálás gyerekkorban is természetes; HA ezt nem a külvilág előtt csinálják.


Én a következőt tudom erről idézni;


" NAGYON FONTOS JELZÉS arra, hogy gyermekünk hiányt szenved szeretetben, örömben, törődésben, figyelemben, érintésben. Mindig nyíltan, semmiképpen nem elutasítóan, bántóan beszéljünk róla a gyermekünkkel, korának megfelelő szinten magyarázzuk el a "dolog" (higiénés, udvariassági) szabályait. A tiltás vagy megszégyenítés, bűntudat keltése vagy elmélyítése súlyos traumákat is okozhat, sőt, a későbbiekben személyiségzavarokhoz, a szexuális viselkedés problémáihoz is vezethet."


[link]


Ergo, lehet a szóbanforgó gyerek nem kapja meg azt a szintű törődést, amit igényel, lehet úgy érzi, a szülei "távolabbiak" tőle, stb. Nem azt jelenti, hogy a gyerekkel egyáltalán nem törődnek, csak a szülők és az ő közötti kapcsolatot nem érzi közelinek, biztosnak, stb. a gyerek.

2019. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Viszont, akkor emiatt erdemes pszichokigushoz fordulni vagy inkabb pszichiaterhez? Beszelgettem az anyukajaval sokat, az osztalyba sem tud beilleszkedni. Vannak mas problemak is, van, hogy magaban beszel a gyerek, mintha odakepzelne valakiket. Ezt nem nyiltannmasok elott, hanem otthon.
2019. márc. 14. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!