Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a leggázabb dolog,...

Mi volt a leggázabb dolog, ami osztálykiránduláson történt veletek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Beszartam. 3. osztályos voltam és a Twen Peaks-t néztük. Nem mertem kimenni wc-re. Mikor elindultam már késő lett. Ment a pizsimbe meg a wc ülőkére. Azt letöröltem a pizsama alsómmal és kivittem a kukába. Persze mindenki rájött hogy én voltam. Ááá,még beszélni is borzasztó róla.
2019. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Kizártam magamat 5 szobatársammal együtt a szobából, mindezt külföldön, este, pótkulcs és mindenféle elérhető személyzet nélkül 😅 megoldódott végül a helyzet, de nagyon gázul nézett ki először a szitu.
2019. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Berugtunk mindannyian, majd letegeztem az ofőt, mert bent volt épp a faházban és azt hittem az egyik osztálytársam.
2019. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Bokatörés mindjárt első nap
2019. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Első. :D

Ne haragudj...


Esztergomban voltunk, annyira berúgtam, hogy égő dolgok sorozatát csináltam (ki akartam mászni a hotel emeleti ablakán, mert úgy rövidebb az út lefelé, úgy rángattak vissza, leestem a lépcsőn, lementem a hotel bárjába és beestem a székek közé stb.). Másnap ki kellett jönnöm a Bazilikából, mert annyira másnapos voltam, a tanár csak legyintett. Egy padon fekve vártam meg a többieket, mellettem lévő padon két másik iskolából való lány beszélt arról, mennyire gáz voltam az este, szurkálódni próbáltak, de én csak túl akartam élni a napot.

2019. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A leggázabb negyedikes koromban volt. Egy osztálytársnőm, ofőm meg én beszélgettünk a Balaton parton. Akkor volt egy időszakom, hogy, ha nagyon nevettem, akkor szellentettem egy hangosat. Ez történt akkor is. Ráadásul a nevetést sem tudtam abbahagyni, így több hangos szellentés lett belőle.
2019. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csóró osztálykirándulás volt, falusi templom gondnokának házának alagsorában voltunk elszállásolva. Matracokon, hálózsákban aludtunk.

tizenhat 13-14 éves gyerek egy kupacon, konkrétan az egész padló gyerek volt :D

Én voltam a kör/kupac közepén, és hajnalban arra keltem, hogy úgy megjött váratlanul a menstruációm, hogy magam körül mindent összevéreztem. Mintha disznóvágás lett volna :D.


Nagyon ciki volt, csendben átlépegettem mindenkin, felmentem a pincéből, tiszta ruhát keresni. Közben a véres matrac ott maradt a pince, osztály közepén :D


Jó fej volt a tanár akivel voltunk, elment a boltba nekem betétért és felhívattam vele a szüleim, hogy inkább jöjjenek értem, mert nem maradt tiszta pizsamám meg ezek után már nem akartam így ott maradni.


Nem láttam az osztálytarsaim arcát mikor felkeltek és meglattak a csupa vér matracot, de nem is bánom.


Ennek már kB. 12 éve :D

2019. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam berúgott és lement az egyik lány szobájaba, majd 5 óra múlva visszajött. Mindenki rajta nevetett egész héten. 12 éves volt.
2019. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!