Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mi volt a legrosszab...

Kamaszok, mi volt a legrosszabb dolog, ami egy osztálykiránduláson történt veletek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Lefeküdtem a tanárommal. Bár az a legjobb is volt egyben.
2012. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
legrosszabb-legkínosabb: egyik osztálytársammal (fiú) kicsit lemaradtunk, rá akartunk gyújtani:-) 5.-osztálytól 8.-ig mindenki volt. Mi ketten lemaradtunk, elszívtuk a cigit, majd elindultunk...de nem tudtuk merre! Útközben senkivel nem találkoztunk,először fel sem tűnt, ez arborétumban volt, kijelölt ösvény vagy ezer.. másfél óra bolyongás és egy doboz cigi után találtuk meg a főút vonalat, azt követve újabb fél óra, mire elértük az iskolabuszokat..nagy röhögés,tapsvihar fogadott, vörösödtek a tanárok is, persze igen leizzadtunk, mire kijutottunk, ezt is félreértették. Nagyon kínos volt, és bosszantó, hogy egy egész felső iskola rajtunk röhögött. Én akkor lehettem 12-13 éves kislány.. ennek már lassan 20 éve, de a mai napig emlékszem arra a napra... persze, most már én is viccesnek találom :-)
2012. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Rosszul voltam és majdnem elhánytam magam egész kiránduláson.A legrosszabb az volt hogy rengeteg hegyet meg kellet mászni,meg lépcsőzni,és persze egy toronyba felgyalogolni.

Szörnyű volt :D

2012. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
velem úgy nagyon nem volt semmi. inkább én "rontottam el a szobatársaim gyerekkorát" XDDD az volt, hogy éjjel volt (tudok ám írni!:P) és unatkoztunk. én aludtam az emeletes ágyon, a többiek alul. nekem vakus telóm van, ezért rávilágítottam a micsodámra, és látszott a szőr a falon meg minden, és ott árnyjátékoztam XD ezen röhögtünk mint állat, viszont a gyerekkoruk tönkrement XD (4személy, 12/F)
2012. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Felgyalogoltunk egy dombra, én meg botlottam egy kilógó fadarabban és "legurultam". Így sikerült eltörnöm a lábam...
2012. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
99%
Kifestették álmomban a körmeimet, jobb híján bicskával kaparásztam le. Ja, fiú vagyok.
2012. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Hű hát volt pár.

1. 2.-ban buszozás közben hülyéskedtünk és az előttünk ülők csak annyit hallottak hogy kiabálok hogy hányingerem van.Szóltak a tanárnak aki leszállt velem a buszról hányni.


2. 3.-ban a szálláshelyről lementünk a Balaton partra és csak ott vettük észre hogy nincs meg az egyik osztálytársunk.Negyed órát voltunk lent amiből 10 percig kerestük, aztán visszamentünk és kiderült hogy végig ott volt a szálláshelyen, csak vécézett mikor elindultunk.


3. Ez osztálytársammal történt, de gondoltam leírom.3 idióta elcsórta a telefonját és este elkezdték dobálni kint.Az új teló teljesen tropára ment, engem meg lehívtak éjjel hogy segítsek nekik megkeresni az aksit ami kiesett belőle.

2012. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

3.-os korunkban lemaradtunk a saját csoportunktól, utána félóráig rohangásztunk, hogy találjunk valakit a suliból, végül egy másik osztállyal mentünk tovább.

3.-ban, ugyanezen az osztálykiránduláson a barátnőmmel elvezettük előre az egész osztályt (3 gyerek kivételével), úgy, hogy közben hátrahagytuk az ofőnket, meg azt a 3 gyereket.

Mikor az ofőnk megtalált minket, eléggé le lettünk cs.szve :)) Persze, elhiszem milyen lehetett neki, mikor meglátta, hogy 15 9-10 éves gyereket elhagyott.

7.-ben ugyanezzel a barátnőmmel kb 10-15 percet késtünk, mint ami a megbeszélt időpont volt. Mindenki elment már előtte, minket csak egy tanár várt be úgy félig meddig. A szálláshelyünkön (hotel) az ofő kint a folyosón, az egész személyzet előtt leordibált minket, barátnőmet nekivágta a falnak, meg utána nem mehettünk sehova.

Szintén ezen a 7.-es osztálykiránduláson kiakartunk lógni éjszaka sétálgatni (vagy épp bulizni), de nem mertük megkockáztatni már.;)


16L

2012. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Összejöttem a suli leggázabb pasijával!
2012. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Hát, indultunk volna a szálláshelyről, nagy kapkodás és eltűnt a telefonom. Rezgőre volt állítva, és csak a rezgést hallotuk. Elkezdtem káromkodni, erre bejott ofő, és szép dolgokat hallott:D Nyolcadikos voltam.


Másik dolog: Elmentünk a Margit-szigeten sétálni, szabadidő volt. Később indultunk el, mindenki ossze vissza, aztsemtudtukk hol a gyülekezőhely, hát...négy kilométerrel odébb...koszonjuk osztályfőnők :D Mindenki százfele aztsemtudjuk holvagyunk, egyik fele azosztálynak a semmi kozepén mások a vízparton a harmadik megeltévedt úgy hogy aztse tudta holvan. Két buszt lekéstünk, két óra kellet mire mindenki odatalált. Mi egy órát gyalogotunk.

2012. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!