Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudhatom hogy egy...

Honnan tudhatom hogy egy tanárnak ugymond én vagyok a kedvenc diákja? (Általánossagban)

Figyelt kérdés

Van egy kedvenc tanárom,a tantárgyát emelt szinten tanulgatom és bármi van segít,dícsér,szívesen kezdeményez velem beszélgetést és meg is bízik bennem+tisztel.

Viszont ha én lennék a kedvence akkor megpróbálna rám órák után időt szánni nem?

Egy diáktársamra is egy másik tanár szán ugy hogy csak ő van egyedül és szereti is a tanár. Vagy egy tanártípustól függ hogy épp milyen?


2019. márc. 31. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy simàn csak elfoglalt? Vagy esetleg nem akarja hogy a többiek azt higyjék kivételezik veled.
2019. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elfoglalt elvileg mert mondta utolag h azt tudnom kell h sűrűek a mindennapjai de vannak napok mikor tudom hogy vissza tud jönni plusszba (ha javitani is) és itt tud maradni de rendben ez igy nem baj csak én küzdök (önmagamért is) h lássa h tényleg akarom és esetleg felajálja h nyáron..de gondolom ilyen nem lesz mert akkor meg miért akarna ilyesmivel foglalkozni.
2019. márc. 31. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

"tudom hogy vissza tud jönni plusszba (ha javitani is) és itt tud maradni"


Igen ám, csak azt is figyelembe kell venni, hogy a tanárnak van élete az iskolán kívül. Persze van tanár, akinek belefér, de nem szabad általánosságban elvárni mindegyiktől.


Én nem vagyok tanár, a munkámat imádom, de, ha azt mondanák, a kötelező napi 8 órán túl vissza kéne jönnöm 1-2 órára, ha szeretnék, hogy egy új kollégával gyakoroljak, nem biztos, hogy jó szájízzel megvan az irodán kívül az életem.


***


A másik a kivételezés; van 1-2 tanár, aki szereti kimutatni, hogy Ő neki xy a kedvence, több figyelmet és energiát szán rá a jó képességei miatt (néha órák után is, ha a tanárnak van energiája)


Ezt nem minden diák nézi jó szemmel.


Ebből kiindulva nem nagyon szereti pár tanár azt, hogy valakire több időt szentel.


Ha valaki jó képességű, az el tud menni külön tanárhoz, fakultációra, stb, így vannak ezzel a tanárok is; az alap tanár feladata, hogy az osztálynak átadja a tananyagot.

2019. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy így átadtad a véleményed!:)
2019. ápr. 1. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Eltérő. Vannak tanárok aki szeretik kimutatni azt hogy,"huuu ő a nagy Ő,mindenkinek ilyennek kell lennie,ő a legjobb" stb.


De vannak olyan tanárok is,hogy nem szeretne különbséget tenni a diákok között,mert negatívan hathat egyesekre.

2019. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!