Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok róla, hogy...

Mit gondoltok róla, hogy átvert az egyik sulis barátnőm, mikor már elmúlt április 1?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap, mikor mentünk reggel suliba április 1-én, mondta ez a barátnőm, hogy lyukas a zoknim, én meg reflexből megnéztem, közbe nem is volt rajtam, mert szandiban voltam és kiröhögött, hogy április bolondja vagyok. Hát gondoltam jó oké, még én is nevettem kicsit, mert ez a nap tényleg az átverésekről szól. Ezzel nem is lett volna baj, de ma ugyanezt eljátszotta reggel, közbe ma már másodika van. Én megin jól megszívtam, de most nem nevettem, mert szerintem ez így már nem is ér. Meg másodszorra már nem is vicces. Szóval ti mit gondoltok erről? Szabad ilyet csinálni vagy szerintetej is elég hülye, hogy ezt csinálja?

2019. ápr. 2. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

tegnap jót nevetett, mi baj azzal ha úgy gondolta ma sem hagyja ki egy jó nevetés lehetőségét? szerintem ez nem olyan dolog aminek jelentősége lenne egyébként. 1. vele nevethettél volna 2. neked sincs megtartva a viccelődés :)

az egy nagyon egészséges dolog

2019. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megint benyaltad, pont ezért csinálta. Még egy környi nevetés és apró kis győzelem. Nekem tetszik a humora. :D
2019. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez április elseje, mi folyton poénkodunk a barátnőimmel. :) Nagyon jó barátok vagyunk, de nálunk ebbe simán belefér a poénkodás, egymás szívatása, persze nem durva dolgokkal. Ez is egy ártatlan poén, ami pont azért vicces, mert tegnap eljátszotta, ma pedig újra sikerült megviccelnie, pedig már számíthattál volna rá. Én nevettem volna. :)


Persze a poénkodásnak is van határa, vannak durva és sértő "viccek", meg amikor ugyanazt a poént akarja eljátszani valaki tizedszerre, az már tényleg fárasztó tud lenni. De amit leírtál, szerintem az aranyos tréfa kategória, ami simán belefér egy barátságba.


Nem érdemes megsértődni az ilyenen. :)

2019. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtréfálni az embert nem csak április elsején szabad; viccesnek találta, ma megismételte. Ha holnap ismétli és unod, akkor rászólsz, hogy lejárt poén.


A lábad nem fagy meg amúgy? Annyira nincs még meleg.

2019. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, igaz hogy nem komoly dolog annyira, de remélem nem fog már szivatni :D

Köszi, hogy írtatok :)

2019. ápr. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!