Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak közületek olyanok,...

Vannak közületek olyanok, akik korábban nem terveztek elmenni szavazni április 8-án, de az elmúlt hetekben-hónapokban úgy döntöttek, hogy mégis mennek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mitől változott meg a véleményetek?

#választás #szavazás #szavazási hajlandóság
2018. márc. 22. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem terveztem szavazni menni, sőt még a politikát sem követtem, de ezt a propagandát ami itt megy, nem lehet figyelmen kívül hagyni. Amit ez a kormány művel az undorító, szeretnék hozzájárulni a szavazatommal a távozásukhoz.
2018. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
18 évesen még nem igazán érdekelt a politika, de utána ahogy kezdődött a korrupció, kórházak helyett stadionozás, szar bérrendszer, ezek megerősítettek abban hogy menni kell, és arra szavazni akinek jó a támogatottsága, nem gondolom hogy csak a fidesz volna esélyes. Ha csak nem csalják el az egészet.
2018. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sulek Péter ***** válasza:
81%
Elég volt a politikából senkire sem akartam a voksomat adni,de mégis elmegyek szavazni a Fidesz ellen. Ne legyen 2/3-ad
2018. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem érdekel a politika, mégis kénytelen leszek szavazni, nehogy valamelyik liberális csőcselék hatalomra jusson. Ezek közül csak a Fidesz tud kormányozni.
2018. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Én is a Fideszre szavazom :)
2018. márc. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez az ellenzék nem tud semmiben megállapodni. Most sem. Sok barátom csak azért fog menni szavazni, hogy nehogy ez a töketlen ellenzék nyerjen. Én magam nem megyek, mert tökmindegy ki van, mi megszívjuk
2018. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen. Az előző ciklusban a Jobbikra szavaztam, azelőtt a Fideszre. A Jobbik semmi érdemlegeset nem csinált az elmúlt években, a Fidesz meg elrettentő a propagandájával, még úgy is, hogy számos pontban van ráció a politikájukban. A balliberális pártokat számba sem veszem, vicc az egész. Igazából csak azért nem megyek el szavazni, hogy ne legyen Fidesz 2/3-ad. Úgy érzem, hogy most ezzel teszem a legjobbat ennek a nyomorult kis országnak. Kellenek fékek és ellensúlyok a Fidesznek, mert az sem normális, amit ők csinálnak, egyszerűen nem lehet egy párt kezében a döntés, a magyarországi szocializmus is (részben) az ellenzék totális elnyomása miatt esett szét.
2018. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még valami, ha a Fidesz és a Jobbik lesz a két erő, akkor van esély arra, hogy ami támogatja a nemzet előrehaladását, azt közösen átviszik, ami nem, azt pedig a Jobbik és az ellenzék is leszavazza...így megmaradna a Fidesz kormánypártnak, de nem tudnának minden hülyeséget megszavazni.
2018. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!