Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti beszéltek a középiskolai...

Ti beszéltek a középiskolai osztálytársaitokkal, miután elballagtatok?

Figyelt kérdés

Nálunk volt egy személy, egy főgonosz, aki mindent meg akart és meg is tesz, hogy tönkretegyen, elmebeteg az a csaj.

Csúnyán ért véget az a 4 év, nem akartam kapcsolatot kartani egyel sem. Akikkel úgy "jobban" voltam, köszönni szoktam, de akkor is utáltam, a bájolgást, mikor tudjuk mit tettek velem.


Viszint szerencsétlenségemre nem tudtam elköltözni, meg lehet nem is fogok tudni, ebből a városból.

Az az egy-két személy, ugyanúgy terjeszti rólam a pletykákat, a valótlanságokat, feltörték a fiókomat, követett minket a városban

Nem száll le rólam és fogalmam sincs mit tegyek. Megfenyegettem, hogy feljelentem, aznap éjjel feltörték bosszúból a fiókomat.


2019. ápr. 12. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
didn't read, de amúgy nem
2019. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lenne èrtelme.
2019. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De basszus nem szállnak le róoam, illetve az az egy kigyó nem.
2019. ápr. 12. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akik engem utáltak kibeszéltek, azok ma is ezt teszik, en olyan szinten elmegyek mellettük koszones nelkul az utcan mintha soha az eletben nem ismertem volna őket. Szépen felvették a ritmust es szinten levegőnek néznek mar.


A faceprofilom be van allitva h csak ismeros lathatja.

2019. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Te ki is törölted őket?


Én csak ezt tiltottam le.

2019. ápr. 14. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ a főgonosz milyen hatással van a bandára. Ha pl 20 főből ellenséges Veled és a maradék 18 majmolja, pokollá téve a diák éveid, nem igazán fogja az ember tartani Velük a kapcsolatot.


Ha a maradék 18 normális, akkor nem szükséges őket úgymond elfelejteni.


Az 1-2 személy a kérdésedben azért nem hagy békén, mert látják, ezzel felhúznak, van hatása.


Ha letiltod őket, jelszót cserélsz, ignorálod, ha valahogyan Rád írnak, idővel elunják. Érettségi után könnyebb is a dolgod, mivel az életben nem látod őket.

2019. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából a többivel nem is lett volna bajom, de már az alatt a 4.év alatt is ő hangolt mindenkit ellenem, hazzdozott és most is...

Arra képes volt, hogy ráírt egyetemi csoporttársaimra, hogy lejárasson. Én már el is felejtettem volna, de nem áll le.


Aműgy kisváros, sajnos összefutok egy kettóvel így is.

2019. ápr. 14. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban én az osztály strébere voltam. Az első években komplikáltabb volt a barátságom osztályon belül - egy lány mellé álltam, akit kollektíven utált a csoportunk, mert tett valamit; ezért engem se kedveltek.


Nos, egy év után elkezdtek nyitni a lány felé és, hogy bevágódjon náluk, engem beszélt ki nekik. Utána elment új suliba és, mivel a klikkek ki voltak alakulva, sehova se fértem be - ez így természetes.


Az énekkarból és más helyekről lettek barátaim, az osztállyal csak órákon voltam.


A gond ott volt, hogy szerettem volna az osztályból is barátkozni és eléggé furcsa gyerek voltam :D Ami néhány gyereket kifejezetten idegesített, jogosan. De sértődős is voltam, így, pl, ha rám szóltak, kitörésem volt, úgy éreztem, bántanak, sírtam, eléggé nevetséges képet festettem.


Volt két lány, akik vagy direkt hergeltek, hogy kitörjek és nevessenek vagy, ha megszólaltam, elkezdtek velem ordítani, hogy butaságot beszélek és elegük van.


Ők fent vannak FB-on nekem, de nem igazán keresem őket; jogosan voltak rám kiakadva mindig, tehát nem haragból, csak, nem tudom, milyen humoros, nosztalgikus csevejt folytathatnánk, ami nem kínos nekem és nem idegesítő nekik, közös témánk pedig nincs.


Volt egy fiú banda, akik hívogattak mobilon esténként és, pl torkuk szakadtából beleordítottak, ha felvettem.


Velük nem tartom a kapcsolatot, mert nem ismertük meg egymást az évek alatt.


Utolsó évben lettek barátaim; nem intenzíven levelezünk, de gyakran keressük egymást. Illetve volt egy lány és egy fiú, akivel azért jóban voltam az évek alatt (bár meg volt a saját baráti körük), velük is ez a helyzet. A többiekkel kb 2 évente egyszer váltunk pár sort, de nagyon jó csevelyek szoktak lenni.


Gimiben tényleg nehezebb ignorálni az embereket, az esetedben a bántalmazóidat, mert ott vannak élőben, utána könnyebb a dolgod; ha egy egyetemre is kerültök valamelyikkel, akkor sincs akkora erejük plusz az idő is formálja a viszonyotokat semmissé vagy ralán barátivá.

2019. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Gimnáziumban én az osztály strébere voltam."


Velem is hasinló volt amúgy. De én em voltam stréber, inkább a többi volt volt nagyon gyengeképességű. Most az miért menő, hogy 2 hónapig nem jövünk be az iskolába, csak ritkán, mert vége lesz a tanévnek és nem kell megírni a töri témazárót. Vagy hétközben is drogozunk és már 5-szörre adjuk be üresen a dogát, vagy megbukunk, vagy éplenséggel szóbelin rűgdos át a tanár matekból. Vagy SNI-s vagyok és nem hagyom tanulni a többit.

Ahhoz képest nekem 4 és 5 jegyeim voltak, ritkán még 3-as is voltam egy-két tárgyból és nem tanultam agyon magamat. Csak hát neki ez baj volt és rám szállt.


De a tanárok sem tettek semmit, hogy az osztályból a pár normális ember tanulni is tudjon, vagy csak figyelni órán... Meg hagyták hogy részegen, beszívva cigit töltsenek az órán.

2019. ápr. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!