Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti tartjátok...

Egyetemisták! Ti tartjátok még a középiskolás osztálytársaitokkal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Találkoztok még néha? Milyen sűrűn beszéltek? Én most megyek egyetemre, de az én barátnőim már el is felejtettek. :(
2010. aug. 25. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is most megyek egyetemre és engem is elfelejtettek :/ Mindenki el van foglalva azzal, hogy költözik a sulija városába meg a nyaralás... :(
2010. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb barátnőmmel hetente találkozom, még van pár lány akikkel jó barátok vagyunk (2 lány pontosan), velük naponta-2 naponta beszélek msn-en, de nem találkozunk sűrűn általában, csak havi egyszer. Még van pár ember akikkel anno középiskolában jóban voltam, de az egyetem óta szinte nem is beszéltünk...velük 1szer találkoztam mióta egyetemre járok, sajnos ez van. Az osztály többi tagjával egyáltalán nem tartom a kapcsolatot. Ha látom őket a városban, köszönünk egymásnak, de ennyi.
2010. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is elfelejtettek. Bár nem is kerültünk egymáshoz olyan közel. Messze lakunk egymástól. Érettségi óta egyiküket sem láttam. Beszélni is max 2-3-szor, interneten, ennyi!

Egyetemen sok új barátot találsz majd.. akik kitartanak melletted, hidd el. :) Amúgy, hova mész suliba? Gólyatáborba mentél? Ismerősök lesznek?

2010. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, megyek gólyatáborba és már ismerkedem neten, ahogy lehet. :) Jó fej emberek is lesznek, de nagyon elvontak is. :D Kicsit azért még tartok tőle.

Rosszul esik, hogy még a közös képünke is letörölte iwiw-ről az egyik legjobb barátnőm. Júli végéig minden héten láttam őket, jártunk bulizni, aztán az egyikük elment nyaralni, azóta semmi egyikükről sem. :S Én meg nem futok utánuk. Ráadásul a közös nyaralásunkat is lemondták.

2010. aug. 25. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen én nem egyetemista vagyok, de szoktam találkozni a barátnőimmel. 4en vagyunk a kis társaságban =), ebből ketten egyetemre járnak, és mi egy másik barátnőmmel szakmát tanulunk. Tartjuk a kapcsolatot, de sajnos már nem tudunk olyan gyakran találkozni, de ha össze is hozzuk akkor egész nap együtt lógunk. Mint pl. ma =)

Amúgy szerintem ha olyan jó barátnők voltatok/vagytok, akkor nem kéne utánuk rohangászni hanem ők is rendesen keresnének téged annak ellenére is, hogy most költözni kell meg ilyenek... (csak vélemény)

2010. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem tavaly vettek fel,de a gimis legjobb barátnőmet az érettségi bankett óta nem láttam :( igaz iwiwen levelezünk de ő Pestre ment, én maradtam Pécsen. Az utak elágaznak érettségi után, sok minden megváltozik, ez így van rendjén.Jönnek új barátok és új jó arcok csak legyél nyitott és kedves az emberekkel. Aki meg elvont azzal nem kell foglalkozni ha ő úgy érzi jól magát.
2010. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy valakivel szoktam néha találkozni, igaz, annyira hú de jóban senkivel nem lettem.
2010. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár még egyetemista nem vagyok, felvettek, jövőhéten iratkozok be, akkor is nagyon megváltozott a viszonyom a volt osztálytársakkal. Év végén volt a nagy ráébredés, hogy ennek vége, akkor ők feneketlen ivászatba folytották bánatukat, de a klikkek szerintem megmaradtak, mindenki azokkal beszél, akivel a legtöbbet volt. A ponthatárhirdetéskor mindenki írt mindenkinek, szájról szájra jártak a "sorsok", de nagy beszélgetések nem voltak. Terveztünk kétszer is közös szalonnasütést, de mindannyiszor elmaradt a vihar miatt... :/ Mivel már néhányan elmentek az ország másik felébe, így ezzel várni kell legalább 1 évet. Utolsó osztálykiránduláson megfogadtuk, jövőre ugyanígy, ugyanekkor találkozunk, meglátjuk, mi jön be! :)


Egyébként néhány volt osztálytárssal interneten tartom a kapcsolatot, napi rendszerességgel beszélünk és heti 1x találkozunk. :D


19/F

2010. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos, a közös képletörlés nálunk is megvolt... :)

Nembaj, érdekkapcsolat marad, ez van. Vágom a jópofit, ahogy eddig.. utálok vitázni, és gyűlölködni. Én tudom hányadán állunk, így alapozom a 'barátságunkat' is.. :S

(Az voltam, aki olyan nagyon sokat kérdezett a válasz végén :D)

2010. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, érdekkapcsolat volt és marad. :S Sajnos.
2010. aug. 25. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!