Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz lenne érettségi...

Nagyon gáz lenne érettségi után valahogy bepróbálkozni egy volt tanáromnál? Ha nem, akkor hogyan kéne csinálni "diszkréten"?

Figyelt kérdés

(Csak 1,5 évig tanított)

Lány vagyok, a férfi 20 évvel idősebb.


2019. ápr. 17. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Diszkréten ajánld fel, hogy lecummantod. Ha elfogadja, akkor lehet belőle valami.:)
2019. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg a 40 éves csávód azonnal lekoppint majd, de csináld, többet úgyse fogsz vele találkozni, és ha normális tovább sem adja másoknak.
2019. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Flört a banketten, s ha vevő rá, elérhetőségek cseréje. Csak tudd, mit akarsz!


42/F mat-fiz tanár 😉

2019. ápr. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
Sok ember elitéli
2019. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Én nem itélem el krédező,meg lehet probálni.Kiderül összejöttök vagy sem.suli után,már nem büncslekmény
2019. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedülálló, akkor nem gáz. Banketten próbálkoznék, szolid flört, keresd a társaságát, mosolyogj mindig, meg nézz rá úgy, hogy na, egyértelmű legyen. Mindezt azért diszkréten (kollégái kétlem, hogy értékelnék), de egyértelműen. Meg számomra nem világos teljesen, hogy a bepróbálkozás alatt mit értesz, komolyan ismerkedni vele, vagy egy jó szex? Utóbbira szerintem hamarabb vevő lesz.. 😀
2019. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!