Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt hogyan lehet mególdani?...

Laci315 kérdése:

Ezt hogyan lehet mególdani? Nekem van egy 8 éves kis lányom aki nagyon soványka termetü és2 ósztályos de sajnos rászállt egy nagydarab 6.os lányka . akit sajnos nem tudok megállitani hogy ne bántalmazza a kislányomat,

Figyelt kérdés
próbáltam már igazgató felé jelezni és igazgatoit is kapott már de ahogy tudja sunyiba ott elveri a kislányomat! Ha a szülökek szólok sajnós nekem támadnak kiabálnakl velem mi lene számunkra a legjobb megoldás hol tudnám jelenteni az ügyet :? sajnós más iskola nem jöhet szóba mert messze lene ha igazgatónak jelzem az ügyeket leráz . És a kislányom meg fél retteg sóliba menni ez borzasztó ügy kérném szépen tanácsotokat?

2019. máj. 16. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Rá kell uszítani pár 8.-ost, hogy elkenjék a száját. Le fog állni utána.
2019. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt, de már gimnáziumban. Egy fiú szállt rám, én lány vagyok. Anyukám is mindent megtett hetente ment be az igazgatóhoz és osztalyfonokhoz. Egyszer direkt megdobott egy rögbi labdával. Elmentünk a kórházba és kertünk egy igazolást az orvostól, majd Anyukám megfenyegette a fiú anyát ha meg egyszer csak hozzam is mer szólni megy a rendőrségre és feljelenti a Fiat. Ezt elmondta az osztályfőnökomnek. Vége is lett mindennek. Hozzam se szólt az év végéig egy szót sem, nem hogy bántott volna. Tanácsolom, hogy hogyha van a kislányodon bármiféle sérülés menjetek el orvoshoz, legyen egy papír róla, és onnantól lehet zsarolni mind az iskolát, mind a szülőket. Jatsz piszkosan! Beszédből nem lesz semmi!
2019. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Könyörgöm írj helyesen, borzasztó látni, hogy felnőtt emberek ennyire nem tudnak írni. :(
2019. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bekameraznam a gyereket. A felvételt elküldenem a sulinak es a lany anyjának es megmondanam ha meg egyszer hozzaer feljelentem a rendorsegen.
2019. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen látleletet kell vetetni, akkor a kórház hivatalból feljelentést tesz.

Esetleg a fenntartó/klik felé lehet még jelezni, de előtte mindenképpen szólnék újra az osztályfőnöknek, igazgatónak, említve, ha nincs változás, a fenntartóhoiz fordulok.


Maga a rendőrség ettől független.

2019. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az igazgató nem rázhat le, hivatalból intézkednie kell, ha a gyerekedet rendszeresen veri egy másik gyerek. Ha igaz, amit írsz, és nem gyerekek közötti perpatvarról van szó, akkor a nagylány ellen fegyelmi eljárást kell indítania az igazgatónak az igazgatói megrovás után.

Egyébként általában az igazgatói után behívják a verekedős gyerek szüleit, ahol elmesélik, hogy mivel jár egy ilyen fegyelmi. Ilyenkor sok esetben megjavulnak ezek a gyerekek.

2019. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!