Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért mondhatták...

Szerintetek miért mondhatták ezt? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval még 11 éves koromban ki tettem fb-re profilképnek egy olyan képet, amin kézen állok és egy ilyen rövid farmernadrág van rajtam meg egy sima egyszerű fehér póló, amit felkötöttem, egyrészt, hogy ne csússzon le rólam, másrészt meg nagyon melegem is volt és így ki látszott a hasam. És tegnap pár fiú osztálytársam ilyet mondott nekem erre a képre, hogy már akkor is milyen kis k voltam. Pedig most sem sminkelek meg semmi, nem teszem ki mindenem és barátom sem volt még. Nem értem miért mondhatták ezt. Vagy ez a kép most tényleg olyan k@@@ás lett volna?

2019. máj. 28. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél khuwa és nem fognak annak tartani.
2019. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annak találták. Vedd le a képet, és tegyél ki egy szerényebbet. És mondd azt nekik, hogy te itt csak tornáztál, a ku vák nem szoktak így tornázni, nem is tudnak.
2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kötekednek veled, erről van szó! Ne foglalkozz velük!
2019. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!