Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Na ezt mire mondhatták?

Na ezt mire mondhatták?

Figyelt kérdés

Egy edzőteremből kilépve ( tornázó ismerőseim,kivel együtt járok oda),majd vissza is léptek rögtön ( pár szót válthatta) hangosan,szó szoros értelemben előttem "az a magánproblémája"

-mivel nem közeli társaságom,nem a korosztályom,csak tornázunk együtt,beszélhettek volna előttem bárkiről...na meg úgy rám nézve és ez a mondat,hát nem tudom hova tenni!



2015. febr. 16. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ha nyelvtanilag újrafogalmaznád talán tudnék is segíteni.
2015. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
biztos valami ökör lehetek,nem első alkalom nem értik a kérdésem,vagy félreértik,kifigurázzák stb...nem is értem mit erőltetem ezt az oldalt évek óta már? mi a f..-at keresek még itt? tisztelet a kivételnek kik adtak pozitív válaszokat kérdéseimre,olyanra is tudtak válaszolni,amit mások nem értetettek,kíváncsian várom erre érkezik-e rendes válasz? igaz van benne egy helyesírási hiba....
2015. febr. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!