Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz az, ha valaki egyetemen...

Gáz az, ha valaki egyetemen mindig a szaktársai segítségét kéri?

Figyelt kérdés

Hogy mit tanuljon meg vizsgára, mit írjon le a tételekbe amikor kidolgozza őket, vagy elkéri a kidolgozott tételeket, és ilyenek

Ez gáz viselkedés?


2019. máj. 31. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez helyzetfüggő. Önmagában nem az, de mindig ott a de.

Aki az utcán rád sem köszön, de vizsgaidőszakban 3tárgyból akar tételeket kunyerálni, aki viszont nem segít, aki azt is megkérdezi, hogy milyen betűtípussal dolgozza ki a tételeit az az.

2019. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Inkább, mint kibukj!


Viszont illik viszonozni!

Ajándék, segítség, esetleg pénz vagy szex.

2019. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem gáz. Ahogy első írja, vannak esetek, amikor elfogadható. Pl, ha munkahelyed van és egy-két előadásra nem tudsz bejárni. Ámde, ha nincs erről szó, akkor az azt bizonyítja, hogy nem vagy képes elvégezni a feladatodat. És ha már egyetemen sem vagy rá képes, ami tulajdonképpen csak gyakorlás még, akkor egy munkahelyen hogy állod majd meg a helyed?
2019. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ.


Ha valaki elkéri más jegyzeteit, mert otthon gondok vannak (családban beteg valaki pl) vagy dolgozik suli mellett vagy valami hasonló, illetve a fenti indokok miatt lemarad dolgokrólés így nem tudja mi a lényegesebb, az nem gáz.


Ha valaki full életképtelen, tehát kb olyan gondjai vannak, hogy nem tudja a nevét a jobb vagy a bal felső sarokba írja le egy beadandónál, semmit se tud (határidők, a dolgok elintézésének mikéntjét, mi a lényegesebb, ami vizsgán is lehet, stb), pedig ott van végig, akkor az már gázabb.


Én még azt is kinézném, hogy egyszerűen a lustaság vezérli. Ilyenkor vagy vele vagy helyette dolgoznak.

2019. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Akkor gáz ha az lenéz az illető és kerüli a társaságom, de fészen minden apró sorban segitsek neki.

Egyszer azt mnodtam neki, hogy nem tudom én se.

Kiakadt a fiúka lehordott mindennek azóta se beszéltünk.

2019. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem gáz, de kellemetlen tud lenni ha rendszeresen ugyanattol az embertol kersz segitseget.
2019. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!