Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ránézett a mellemre? Ez mit...

Ránézett a mellemre? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Óra után amikor beszéltem kb 2 mondatot a tanárommal, és álltunk egymással szemben láttam ahogy ránézett a mellemre. Nincsenek egyáltalán nagy melleim, sőt mondhatni kicsik. Teljesen el voltak takarva, csak feszülősebb felső volt rajtam. (a tanár 36 éves) Ez mit jelent? Csak úgy ránézett, vagy tetszem neki?

2019. jún. 6. 02:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
2 oldalon át leírták; csak úgy ránézett a melledre; véletlenül - nem vágyakozik utánad. Milyen információra lenne még szükséged? Miért van ez a kérdés kiemelve?
2019. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha úgy öltözködsz mint egy prosti, akkor nem kell csodálkozni.
2019. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. A te világodban a prostiknak el van takarva a mellük, hosszú farmerben járnak és sportcipőben? Mert ha igen, akkor igaz a prosti jelző.
2019. jún. 30. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!