Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzek a mellemre nagyobb...

Ha edzek a mellemre nagyobb lesz vagy csak feszesebb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megelégedve a mell méretemmel. Valaki azt mondja hogy hizzak attól nagyobb lesz de nem szeretnék hízni. Van valami tapasztalatotok hogyan növeszem meg ? Olvastam hogy a masszírozás is segít valamilyen olajal, kipróbáltam és nem használt. Egyik barátnőm fogyott és csak a melléből látszik hogy ment le róla.

Az is számít hogy milyen melltartót hordok?

Ritkán hordok mert nagyon kicsi cicim van. És nem hiszem hogy meg fog már valaha nőni. 16L



2019. febr. 2. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A női mell zsírból áll, tehát ha kevés a zsírod, akkor a melled is kicsi. Megértem, ha nem akarsz hízni, de úgy kicsi melled lesz. Edzéssel, olajokkal, masszázzsal sem lesz nagyobb, sajnos. Az egyetlen módszer, az az iplantátum, amivel nagyobb lesz. A melltartókkal tudsz rajta segíteni, azokkal teltebbnek tűnik, de az csak optikai tuning.
2019. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oh hát köszönöm a válaszod
2019. febr. 2. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak 16 vagy.. Még bőven nőhet.
2019. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még fog nőni a melled. Sportolni attól még sportolhatsz, az nem árt meg, de nem kell ráfeszülnöd annyira a melltémára még.
2019. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
16 évesen miért akarsz nagyobb melleket? Csak úgy kíváncsiságból. Ha nagy mellekkel akarsz lenyűgözni valakit, akkor csak felszínes embereket fogsz magadhoz vonzani, akik nem nézik a személyiséged vagy az intelligenciád. De ha neked az kell, ok.
2019. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!