Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért olyan helyesek az...

Miért olyan helyesek az orvostanhallgatók?

Figyelt kérdés

Minden lány, fiú, külföldi belföldi mindegyik helyes jól néz ki, szerintetek?

Külföldiek vagy belföldiek néznek ki jobban?

Természetesen tudom hogy ez egy hülye kérdés, de kiváncsi vagyok ti mit gondoltok erről :D



2019. jún. 6. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert csak egy minimális metszetét láttad az orvostanhallgatóknak / nagyon alacsony nálad a léc a helyességhez / tudatalatt az egészségügyet összekötötted a helyességgel.
2019. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így látom őket :(
2019. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, szerintem átlagosak vagyunk.
2019. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőgyógyászoknál látom, hogy egyik jóképűbb, mint a másik. Nem tudom, miért, de ha megfigyeled, tényleg így van. Igen, elég hülye a kérdés, de a tény az tény marad.:) Vagy csak szebbnek látjuk, mert felnézünk az orvosokra még mindig? Örök rejtély.
2019. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy nem csak én vagyok így. :)
2019. jún. 6. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
vótmá
2019. jún. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%

Én is nagyon vonzónak találom az orvosom (nem nőgyógyász), pedig ritka lekezelő tud néha lenni, máskor meg kenyérre lehet kenni. És az a fehér köpeny... nem tudom, miért, de bejön.


Biztos közrejátszik ebben a tekintélyük is, az orvos szakma talán még mindig magas társadalmi megbecsültségnek örvend (a jelen hazai viszonyok ellenére), hiszen mégiscsak az egészségünket, életünket bízzuk rájuk.

2019. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Azért ilyen szépek hogy meggyógyíthassák az összetört szíveket! ;)
2019. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, a hat év egyetemem alatt emberszámba sem vettek a nők pedig annyira bűn ronda nem vagyok, csak kölyökképem van, és mióta orvos lettem sem tapasztalom a hölgyek kígyózó sorait. Gondolom itt is az van, hogy aki nem adonisz azt észre sem veszitek...
2019. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!