Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók! Szerintetek...

Orvostanhallgatók! Szerintetek a haverom kamuzik amikor azt mondja így néz ki egy hete orvosin? Nekem kicsit gyanús.

Figyelt kérdés

hétközben nem tanul, előadásokon nem figyel hanem olvas pl.

Önkéntesként dolgozik heti 3x egyetem után.

Heti 1x elmegy a haverjaival piálni, heti még 1x elmegy színházba vagy kirándulni vagy valami programra.

Havi 2x elmegy bulizni hétvégén ( este 7től másnap reggel 7ig) aztán egész nap alszik.


2019. febr. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az átlaga?
2019. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tesóm ápoló és ő tobbet tanult az egyetemen.
2019. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, ha:


A.: Most kezdte, és gyorsan szeretne kibukni.

B.: Egy zseni!!!

C.: Apuci milliárdos, és tejel az egyetemnek.

2019. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 3. leirt minden opciot, en szinten ezeket tartom eselyesnek. Alapjaraton valoszinuleg kamuzik ha ezek egyike nincs meg legalabb
2019. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, arról semmit nem írtál, hogy mennyit tanul? Ha a szabadidejében és a hétvégék maradék részében tanul és megnyomja a vizsgaidőszakot, akkor lehet.
2019. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Ha pl minden gyakorlatra hétvégén készül fel és átolvassa még az előadáson akkor az elég lehet. Így kvázi az egyetem utáni tanulást helyettesíti. Viszont hosszú távon ez nem fog menni. Vagy kibukik vagy kikészül. Első évben még én is nagyon fsza gyerek voltam, heti 1-2 délután dolgoztam és heti 3x2 órát játam edzésre. Egyrészt lett egy 3,57-es átlagom, másrészt fél év alatt úgy kimerültem mint még soha.
2019. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kibukás alatt nyilván a csúszást értem:D
2019. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Palira vesz.
2019. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Először azt hittem, hogy az én havi rendemet olvasom 😂!szerintem ez stimm! Max annyi hogy délután is kell néhány órát tanulni !
2019. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Attól függ, hogy melyik egyetemre jár és hanyad éves, hogy áll a kreditekkel, stb.
2019. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!