Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire néz ki hülyén vagy...

Mennyire néz ki hülyén vagy furán, ha mankóval megyek szóbelizni?

Figyelt kérdés

Sajnos az írásbelik és a szóbelik közti pár hétben sikerült lesérülnöm... A lábam eléggé be van kötve és jó lenne ha mankóznék, hogy hamarabb rendbe jöjjön. Viszont így igencsak furán festenék a szóbelin. A kötésre nem megy rá az ünneplő cipőm (nagyon másik se) és így nagyon szembetűnő lesz a fehér kötés a fekete nadrág és öltöny mellett. Meg a lábujjaim ott látszódnának csupaszon (ok, nyár van és nagyon meleg, de na) + a mankók..sokat ront az elegáns összképen sajnos.

Milyen lesz így elmenni? Mit szólhatnak? Attól tartok, hogy biztosan mindenki engem fog nézni, a tanárokról meg foglamam sincs, hogy ők hogy reagálnak.


2019. jún. 6. 22:51
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
98%
Kezdem azt hinni, hogy ezek a bugyuta kérdések, mind egy fétisnek a része.
2019. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Menj akkor mankó és kötés nélkül.
2019. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is leserulve mentem allamvizsgara, es meg kértem egy széket is pluszban, hogy ratehessem a lábam. 😊
2019. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A sérült állapot egyébként általában részvétet kelt az emberekben, és biztosan lesz olyan vizsgáztató, aki már önmagában azt értékelni fogja, hogy bementél vizsgázni.


Persze lehet olyan is, aki azt hiszi, hogy kamuzol (rájátszva a fentiekre), vagy ő "csakazértis elfogulatlan marad", a végén még szigorúbbá keményítve magát, mint általában szokott lenni.

2019. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz semmi baj, nyugodtan menj el kotessel és mankóval


Örülj neki, hogy nem gipsz és nyugodtan vállald, ez nem gaz, sajnos ez van, nem tudsz mit csinálni vele 😕

Ha zavar, hogy a labujjad kilog, vegyél fel egy zoknit, ha cipő nem megy rá a labadra, akkor azt meg hagyd a fenébe 🙂

2019. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a csupasz lábujj tök egyszerűen megoldható? Felveszel egy zoknit a kötésre :O úristen varázslat, amúgy is lenne rajtad cipő.

Nem lenne fura. Vagy jobb lenne kihagyni az érettségit és máskor pótolni amikor semmi komoly bajod?

2019. jún. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
És ha a többség azt írja neked, hogy ez hülyén néz ki, akkor halasztasz egy évet?
2019. jún. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont így igencsak furán festenék a szóbelin"


Nem fognak megszólni azért, mert le vagy sérülve.


Mi kölföldön egyenruhában jártunk suliba és amikor a nagylábujjamon volt egy bumszli kötés, nem tudtam felvenni az egyencipőt és a kutya nem röhögött érte képen.


Ne érdekeljen, ki it szól, gondol. Valószínűleg vannak már annyira érettek, hogy felfogják, megsérültél, ebből kiindulva nem tudsz úgy öltözködni, ahogy szoktál.

2019. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!