Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az átlagom 4,22 matematikáb...

Kicsidodó kérdése:

Ha az átlagom 4,22 matematikából, de nagyon igyekeztem, és szorgalmas voltam, akkor lehetek ötös?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 03:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha más esélyed nincs javítani jegyszerzéssel, akkor ez négyes, akármilyen szorgalmas vagy. A matek elég egzakt tudomány, a 4,22 kerekítva az bezony négyes, és még csak nem is a majdnem ötös szint. A szorgalommal erre volt elég a képességed, ez van.
2019. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

4,22-nél azért nem mindegy, hogy miből jön össze. Ha 2. félévben csupa 5-ös, és az első féléves 4-esek (esetleg 1-1 becsúszott 3-as) miatt ilyen az átlag, én megadnám az 5-öst.

Nálunk ugyanez a helyzet informatikából, 4,2-vel. első félév 4-esek egy db 3assal, második félév csak 5-ös. 5-ös lesz.

2019. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
biztos hogy nem
2019. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!