Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 3,6 lett a matekátlagom...

3,6 lett a matekátlagom évvégén. Ez nem jó, de nem is tragikus?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak:Az új Csernobil c.sorozatban,a reaktor felrobbanása után,Anatoly Dyatlov főmérnök helyetes megkérdezi,hogy mit mutat a sugárzás mérő,azt mondják neki,hogy 3,6 r/h erre mondta Dyatlov,hogy:"Nem jó,de nem is tragikus",egyébként persze elég aggasztó szám volt.
2019. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm,már idegesített hogy tele van a net ezzel én meg nem értem :)
2019. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Én még mindig nem értem, hogy mi ebben annyira vicces ismételgetni ezt a mondatot szinte minden téma alá. Ezt mondta egy szereplő abban a sorozatban, ok, és??? Mi lett volna ha tegyük fel úgy fogalmaz "Nem jó, de nem is rossz" Vagy az nem lett volna akkora "poén"?
2019. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
76%

A műszernek 3,6 röntgen volt a felső korlátja, annál nem tudott többet mérni. Viszont a valóságban valami 150.000 röntgent volt a valós sugárzás.


Így már eléggé irónikus, hogy a 3,6 nem jó de nem is tragikus.

2019. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy igazából 20.000 pontot kaptál, csak kiakadt a tanár matekátlag-mérője.
2019. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!