Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pontosan hány napos lesz idei...

Pontosan hány napos lesz idei nyári szünet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75-76.
2019. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi az hogy nyári szünet?
2019. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan 79
2019. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Júniusban van 30-14=16 nap

Júliusban 31

Augusutusban 31

Plusz van egy szeptember 1,ami vasárnap.

16+31+31+1=79

2019. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
*dolgozó felnőtt pityergése hangzik a messzeségből*
2019. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megválaszolták a kérdést, offolok.


Ne támadjátok a diákokat. 29 éves irodai dolgozó vagyok és most sokkal jobban érzem magam felnőttként, mert ledolgozok napi 8 órát (jó 9, de ebből egy óra az ebédszünet) és vége, azt csinálok, amit akarok. A hétvége az hétvége, nem keveredik bele a munka. Szabi dettó.


Nincs az, hogy mennék aludni, de tanulni kell vagy süt a nap, lehetne kirándulni szombaton, de hétfőn három TZ is van.


Amikor diák voltam, bent voltam a suliban nyolctól, sokszor héttől délutánig. Hazaértem, annyira ültem le, hogy egyek. Utána elő a lecke, majd, mikor megírtam, elő a lehetséges röpdogára a tananyag. Este nyolckor végeztem kb (közben vacsiztam is), de, ha volt pl töri vagy más TZ volt, hogy éjfélig tanultam, aztán reggel egy órával korábban keltem, hogy átismételjem az anyagot.


Szombaton vagy vasárnap tanultam.


4,4-4,5 voltam.


Persze mindegyik tanár az ő tárgyát gondolta fontosnak és így volt rengeteg tanulnivaló.


Őszi és tavaszi szünetben is volt mit tanulni és téli szünetben is le-le kellett ülnöm a könyvekhez.


Kb ezen megy át egy tanuló ma is. Szerintem kijár egy diáknak a hosszú szünet nyárra, hogy ne a kötelező olvasmányok és a feladatok jövő évre töltse ki a nyári szünetet, de pihenjen is.

2019. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dolgozó felnőtt emberként és édesanyaként pont tegnap "zokogtam álomba" magam, hogy már 13 éve nincs nyári szünetem, pedig amióta "intézményesített" gyerekem van, nagyon is nagy szükségem volna rá. A gyerek visszaszámolt, a tanítója visszaszámolt a múlt szombatig... én pedig most kezdek visszaszámolni szeptember 2-ig :(
2019. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már csak száz nap és még négy a nyári szünetből az iskola tönkretesz mindent, jön az ősz is a szörnyű oly iskola évből a hideg kiráz máris minket.
2023. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!