Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 27 évesen ha soha nem éltem...

27 évesen ha soha nem éltem akkor tönkretettem az életem?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem igen. Soha nem éltem tàrsasàgi életet soha nem volt baràtnöm sose nyaraltam. Sehova nem jartam. Karrierrem sincs mindent csak elcseszek hol van melom hol nincs. Ha van az is szar. Elet ez?? Sose fogok tudni önmagam letezni se raadasul. 27F

2019. júl. 23. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tetted véglegesen tönkre amikor a halálos ágyadon megkapod arra a választ hogy ez élet volt vagy sem.
2019. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert szerintem ez minden csak nem elet. Ha legalabb egy valamiben jo lennek es jonne a penz normalisan ha legalabb ez meglenne de meg ez sincs meg. Lenne normalis munkam legalabb de tenyleg semmiben nem vagyok jo.
2019. júl. 23. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
még fiatal vagy nem késő váltani csak sok kitartás kell hozzá, tanulj keress olyan szakmát amit szeretsz keress barátokat stb az önsajnálat nem segít mert ha nem változtatsz miért várod hogy magátol megoldodik minden, más nem tudja megoldani a te életed
2019. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat szerintem odaig nem fogok eljutni hogy àgyban haljak meg öregen.
2019. júl. 23. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké... eddig nem éltél. De ez nem jelenti azt, hogy a hátralévő életedben nem élhetsz!
2019. júl. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!