Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok! Szerintetek az mennyir...

Srácok! Szerintetek az mennyire gáz ha egy lány rock and roll-t hallgat?

Figyelt kérdés
Imádom a Deep purplet, AD/DC-t, Guns n' roses, Red hot chilli peperst, Pink floydot vagy esetleg a Rolling stonest és az ezekhez hasonló bandákat. Egy srác azt mondta, hogy szerinte ez gáz és lekéne állnom az ilyen zene hallgatásával, mert olyannak tűnök tőle mint egy lezbikus amikor teljesen jó "csaj" vagyok... Én ezt egyáltalán nem értem! Tényleg ennyire gáz?

2019. júl. 25. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem az. Én inkább büszke lennék, hogy ilyen zenéket hallgatok, és nem a sz@ros k.pop-ot. :D

Jó az ízlésed :)

2019. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem érdekel..

Egy jó "csaj"nem foglalkozik azzal hogy mit gondolnak mások.

2019. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért merült fel ez a kérdés?

Ízlés alapján bárkit elítélnek. Egy ideig a gyerek ezer más ízlését/értékrendjét követi, amíg ki nem alakul a saját értékrendje.

2019. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt hallgat amit akar, nem ez határoz meg egy embert (hacsak nem mániákus rajongója valaminek ami extrém módon kiterjed a viselkedésére és az életvitelére is, de ez most más kérdés).


A srácnak aki ezt mondta, az IQ-jának a száma megegyezhet az életkorának a számával.


Amúgy most őszintén, hogyha itt mindenki azt mondaná, hogy ja, jó gáz vagy hallod (ami egyébként nem így van), akkor te egyik napról a másikra abbahagynád ezeknek a zenéknek a hallgatását, pláza cicává változnál és elkezdenél más műfajt hallgatni?


Csak elárulom, hogy akkor pedig valaki másnak lenne baja veled. Ezért nem kell az idióták véleménye alapján élni az életed.

2019. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan... Csak azért elkezdenél más zenét hallgatni, mert valaki azt mondta gáz? Meg mióta tűnik leszbikusnak az, aki rock and rollt hallgat?

Amúgy meg nem mindegy, hogy ki mit gondol a zenei ízlésedről?

2019. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A rock és metal zene érzelmileg stabilabbá tesz. Ez igenis beépül az egyén tulajdonságai közé. :) majd megkeresemna cikket, ha nem telóról leszek.
2019. júl. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez a kerdes komoly?
2019. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezekszerint komoly... de edesem! Sajat magad kerdojelezed meg, miert nem a sracot??? Zsigerbol azt kellett volna neki mondanod hogy ne farassz a baromsagaiddal es ott hagyni... vagy ilyesmi... de nem. Te elkezdesz azon filozni hogy te normalis vagy e... ezek utan egyebkent kerdem en. Normalis vagy? :D ilyen alapon barki finaz teged te koveted a tanacsait. Akkor kb 2 naponta masvalaki szerepet jatszod? Vagy csak itt jatszod a hulyet hogy mindenki megsimogassa a buksid milyen jo izlesed van? Mert ezt a fajta onajnarozast benanak talalom... ha errol van szo.
2019. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tippelek: a srác 16 év alatti.
2019. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam. Nem lennék képes leállni a rock vagy a metál hallgatásával, ez nyilvánvaló. De rengetegszer kaptam meg ezt a kérdést, méghozzá több embertől is és érdekelt, hogy mások véleménye is megegyezik ezzel. És nem, nem vagyok egyik bandának sem az őrült rajongója. Egyszerűen szeretem őket hallgatni, szerintem ez tökéletesen elég, nekem nem kellenek felesleges cuccok a banda képével, hogy bizonyítsam szeretem őket. Maximum a koncert pólókat szoktam egyszer-egyszer felvenni.
2019. júl. 26. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!