Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek még rocker / metál...

Léteznek még rocker / metál (os) csajok? :/

Figyelt kérdés

Komolyan én nem akartam senkivel se lefeküdni vagy felszedni vagy akármi, csak metál zenéről akartam dumálni lányokkal, zenéket cserélni stb... de sehol nem találok ilyenre lehetőséget, felmentem pl Tinderre szétnézni, csak a fake plázacica nők vannak ott, próbáltam facebookon keresni de ott senki sem ír vissza, mit csinálok rosszul? :D


Nem vagyok nagy rocker, sőt, külsőleg tök átlagos, de az utóbbi években beleszerettem a metál műfajba, és olyan kis tapasztalatlan vagyok hogy csak Spotifyból tudok tájékozódni kb.


Hogy konkrétan mikre gondolok pl: Eskimo Callboy, Dead by April, The Unguided, Alestorm, Bullet for my Valentine...


Ha esetleg itt van valaki aki hasonló dilemmába van, az írjon kérem :D


26/F



2019. júl. 9. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Jelen! Hasonló gonddal küszködök. :D

17/L

2019. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerintem meg inkább az én korosztályomban nagyon nehéz, mert ilyen korra már mindenki "kinövi", és pont a tizenéves kor amikor megismerkednek vele az emberek :( :D
2019. júl. 9. 23:12
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
23 éves vagyok, és létezem, de én inkább klasszikus dolgokat szeretek (80-as metal, 90-es grunge stb), de Bullet for my Valentine még elmegy. :D De tudok neked ajánlani csomó bandát, bár lehet nem a te ízlésed lesz.
2019. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Na, remélem lesz mit hallgass. :D

2019. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Bocsánat, olyan alapműket hagytam ki az előbb, hogy muszáj küldjem őket most. :D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Na, most viszont több nem jut eszembe hirtelen. 🤔🤔

2019. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Héé, azért szerintem nem ennyire rémes a helyzet. :D Tudom, hogy manapság a szenny zenék uralják a zenecsatornákat, de attól még rengeteg rock-és metálzene kedvelő létezik még. Lehet, hogy nem találsz minden sarkon ilyen embereket, viszont ez nem azt jelenti, hogy máris mély önsajnálatba kell zuhanni. Igenis menj tovább, és ne csak a neten keresgélj, hanem a való életben is. Rengeteg olyan szórakozóhely van például, amiket direkt rockereknek hoztak létre, így a hasonszőrűek könnyen egymásra találnak. Szóval most lehet itt játszani a kétségbeesett különcöt, aki meg van győződve arról, hogy ő az egyetlen a környezetében, aki a keményebb zenét szereti, de ez nem vezet semmire. Most tényleg nem azért, hogy köcsög legyek, csak ezt a felfogást sosem szerettem... :D
2019. júl. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Most van Dunaújvárosban a Rockmaraton ott találsz rocket eleget.
2019. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi az ajánlásokat! ^^
2019. júl. 10. 09:35
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk van egy rockkocsma. Nem azt mondom, hogy minden hétvégén van koncert, de kéthetente tuti. És akkor ott összegyűlnek az emberek. Mindenféle korosztályból. Megyeszékhelyről vam szó.


A nyár pedig tényleg a fesztiválkk szezonja, rockfesztiválból is egyre több van. Tesség bérletet venni, és elmenni rájuk! Akár egyedül.

2019. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Metálos ismerőseim állandóan szednek fel valami metálos csajt, vagy van aki már el is vette a metálos párját.

Ők szinte kivétel nélkül koncerten, fesztiválon, rockkocsmában ismerkedtek meg.

2019. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!