Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kevés a rockot/metált...

Miért kevés a rockot/metált hallgató lány?

Figyelt kérdés
Egy lányt nem ismerek aki rockot vagy metált hallgatna, vagy ha megnézek egy koncert videót akkor is csak kevés van, vagy elég egy képet és ott is a nézők 70%-a hímnemű.

2015. márc. 20. 20:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Én szeretem a rockot :)


16/L

2015. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és hallgatok rockot,de szerintem csak azért hallgatom,mert így vezetem le a feszültséget,idegességet,és mert sokkal jobb a dalszövegük,mint a többi műfajban..és a sok a lány aki nem hallgat rockot,valószínűleg békésebb emberek lehetnek,és szeretik a bugyuta szövegeket,vagy csak nem értik őket.xD jó,azért vannak jók más műfajban is...a rockhoz kell egy bizonyos lelki beállítottság..na jó,magam sem tudom miről beszélek.Lebuktam.xD
2015. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
2-es hozzászóló vagyok : mondjuk hogyha visszamennél úgy 10-15 évet az időben,akkor sok olyan lányt látnál aki rockot vagy metált hallgat..szóval a divat is teszi,hogy éppen mit nyomatnak tonnaszámra,és mi van a kirakatban.
2015. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 piriiiii ***** válasza:
59%

Szerintem sok van.

Lássuk csak, én, meg még ő, meg ő... kapásból 10-15 lányt tudok mondani, túlzott gondolkodás nélkül. Ha meg filózok még ezen két percet, szerintem harmincat is tudok.

2015. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Csatlakozom.
2015. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Ismerek néhány lányt, akik metálosak.

Én is az vagyok.

2015. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Hm, én többnyire a metált preferálom.

Az tény, hogy sokkal kevesebben hallgatnak rock/metál zenét, mint amennyien elektronikus, discos zenét, de ha megfelelő körökben mozogsz, akkor elég sok olyan lányt ismerhetsz meg, akik az általad említett stílust képviselik.

Kevesebben vannak, de nem ritkák. :)

2015. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Azért ilyen kevés mert kiszorítja őket a társadalom. Jönnek a swagek meg az ecsethajúak és onnantól nincs rock csak popzene :/ egyébként én imádom a rockot ^^ MˆŸ :D 15/l
2015. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
64%

Én goth/symphonic/folk/viking/pagan/black metált hallgatok, és vannak páran az ismeretségi körömben is.


21N

2015. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

itt vagyok én is ..

bár feltehetőleg tényleg nem ismerjük egymást :)

2015. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!