Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mert az ilyen fiuk talalnak...

Mert az ilyen fiuk talalnak meg mindig?

Figyelt kérdés
Kezdd nagyon elegem lenni mindig azok a fiuk talalnak meg akik tulsagosan is kedvesek es nyalgepek es en pont az ilyneket nem szeretem... Utalom ha egy fiu tulsagosan kedves velem! Nemreg megismertem egy fiut es eloszor normalisnak tunt de aztan miutan talalkoztunk ugy csinalt mintha vlami "sztar" lennek utalom ha valaki ilyen!!!-_- es tok sokszor tul nyalas szovegeket ir nekem amibol nsgyon elegem van ez mar a negyedik fiu kb akivel szakitani fogok ..En olyan fiuval szeretnek egyutt lenni aki normalis de nem tul kedves, helyes, nem tul egoista, es persze nem csak ezeket a szavakat ismeri hogy "rendben" meg hogy " ertem" mert ezektol megorulok...
2019. júl. 28. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ok.
2019. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kezdj magaddal foglalkozni. Miért zavar? Az emberek tükrök nekünk. Kérdezd meg magadtól hogy miért zavar a túl nyálaskodás? magadnak nem adod meg ezt a kedvességet, az elfogadást? te mit nyújtasz a másiknak?

Igen van az a pont ahol túlságosan nyálas az ember, azt én sem bírom de ha megnézed az ő szemszögüket, azt hiszik hogy azzal kapnak meg, hogy nem merik önmagukat adni és túl jófiúk ezáltal görcsösen ragaszkodnak hogy csak megkapjanak. Amíg az ember nem tanulja meg hogy senkinek a szeretetéért nem kell mást adnod mint aki te önmagad vagy (persze itt a tisztelet, és az alapvető kedvesség beletartozik az önmagad adásába mert nem egy teljesen b*nkó senkinek nem jön be.) addig ne keressen az ember párt magának. 22/F

2019. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"En olyan fiuval szeretnek egyutt lenni aki normalis de nem tul kedves, helyes, nem tul egoista, es persze nem csak ezeket a szavakat ismeri hogy "rendben" meg hogy " ertem" mert ezektol megorulok..."


Akkor keress olyan fiút. Aki nem olyan, dobod. Megoldva.


Javaslom hajts ilyen csajozógépekre, mert ők nagyjából le is szarják a fejed és nem érdeklik ha megbántanak, mert úgyis van másik ezer lány akivel összejöhetnek.

2019. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A túlságosan bunkó jó?
2019. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy azok jonnek be akik le se szarnak csak elegem van hogy sok ilyen tul kedves fiu talal meg
2019. júl. 28. 12:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem.

Ráadásul megjátszák magukat, mert miután megkapják amit akarnak, ugyanúgy bekényelmesednek, mint az összes többi.

Szeretem, ha azt a viselkedést kapom első körben is, amit hosszú távon fenn tud tartani.

Amúgy szerintem nem a te hibád, a legtöbb pasi ilyen, amikor úgy gondolja, hogy a te szinted túl magas az övéhez képest. Ekkor úgy gondolja, ezzel majd levesz a lábadról.

Esetleg keress olyat, aki valóban helyes (legalábbis számodra), meg sikeres legalább egy területen. Az ilyen típusnak magasabb az önbizalma, és nem lesz papucs.

2019. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom!!:) En utalom ha egy fiu papucs pont olyan kell nekem akinek van onbizalma is
2019. júl. 28. 13:54
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Ja hogy csak önigazolásért tetted fel a kérdést, hogy egyet értsenek az elveiddel
2019. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem nem azert
2019. júl. 28. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!