Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon szorongok lányok...

Nagyon szorongok lányok közelében, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ahogy kezdtem kamaszodni,elkezdtem szorongani lányok közelében. Emiatt nagyon nehezen is barátkozom,félek hogy hülyének néznének,vagy bármi. Emiatt fiú iskolába mentem tovább tanulni,fiú szakmára.Ott is szorongtam az elején,de kevésbé. Mit tegyek hogy ez elmúljon? 5 éve egy barátnőm sincs.

18/l


2019. júl. 31. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az durva. Ez àltalàban forditva szokott lenni, hogy fiúktól szorongsz. Esetleg bàntottak vagy beszóltak régen neked lànyok?
2019. júl. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ne szorongj! :)

2. Ne menj lányok közé...

3. Pszichológus.

2019. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem csodálom hogy rosszul érzed magad amennyi nagyképű, mindenkit lenéző lány van manapság. Ami azt illeti engem is rendkívül irritál. Ne foglalkozz velük. És hidd el nem maradtál ki semmiből amiatt hogy nem barátkoztál lányokkal. Nekem volt szerencsém jónéhány kétszínű, szánalmas barátnőhöz. 19l
2019. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!