Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mehetek pszichológushoz azzal...

Mehetek pszichológushoz azzal hogy, szorongok az emberek közelében?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mit mondjak neki, tud majd nekem segíteni? Kezdek megőrülni.

17/L


2017. jún. 26. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz pszichológushoz ezzel, pontosan arra van, hogy az ilyen lelki problémákat megoldja. Ha annyit mondasz neki, mint amit ide leírtál, kezdetnek bőven elég, tudni fogja, hogyan tovább. Mindenképpen javaslom, hogy elmenj, mert különben rengeteg lehetőséget, és akár éveket fogsz veszíteni, amíg önerőből felszámolod ezt a problémádat, illetve a kiváltó okát. És a korodra való tekintettel, ezek életed legszebb évei lehetnek.
2017. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem azok.. sok mindenben akadályoz ez az egész .
2017. jún. 26. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érint. Én 1 évvel fiatalabb fiú vagyok.

A pszichológus rengeteget tud segíteni. Tényleg ajánlatos. :)

És nem elsősorban azzal, hogy megoldja, hanem azzal, hogy olyan megvilágításba helyezi a problémákat, amikben sokkal könnyebb azokat áthidalni. :)

Nem tudom, azt tapasztaltam, hogy pszichológusnőből több a jó, szóval szerintem hölgyet érdemes megkeresned. Bár aztán ki tudja. Én könnyebben megnyílok egy nőnemű szakembernek, te meg lehet, hogy férfinek. :)

Jobbulást! :)

2017. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek az életed legszebb évei lehetnek, amiket elveszíthetsz, ha nem teszel valamit a változás érdekében. Sajnos nem mindig fejezem ki magam teljesen egyértelműen, de így értettem az előző mondatom. Persze relatív, hogy melyik korszak lehet a legszebb egy ember életében, van akinek a 30as évek a legszebbek, a férfiak életében állítólag a 45-55 év közötti kor a legjobb, az viszont tagadhatatlan, hogy az érzelmeit 15-22 év között éli meg az ember a legintenzívebben, és ezt nem szabad elfecsérelni. Lehet, hogy a 30as éveidet látod majd te is a legszebbnek, de a tizenéves korszakod lehetőségeit soha nem fogod visszakapni, ha ilyen mentális problémákkal kell megéljed azokat.
2017. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy próbáltok segíteni nekem.. az a helyzet, hogy szüleimnek próbáltam elmagyarázni ezt az egészet de nem veszik komolyan úgy látják hogy semmi bajom és csak hülyéskedek pedig tudom hogy baj van.
2017. jún. 26. 13:45
 6/6 anonim válasza:
Menj el pszichlógushoz mert a szorongás idővel átválthat pánikbetegségre. Ezt nekem az orvos mondta. Minnél hamarabb menj.
2017. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!