Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt egy lány barátom és...

Volt egy lány barátom és pénteken bementem a Sparba (nemtudtam hogy ott van diakmunkan) es amint meglatott nezett amig elmentem mellette (par mp)?

Figyelt kérdés
Es van baratja bar amikor nagyon joba voltunk mondhatjuk kavarasnak is, akkor mi volt nala ez az egesz szerintetek? 18/f

2019. aug. 2. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, lehet köszönni akart neked. Ne gondolj már csak egy nézésbe bele hülyeséget. Lehet le sem... Főleg ezek után, hogy te sem köszöntél.
2019. aug. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves fejjel én is belegondoltam volna minden szrt egy egyszerű nézésbe. Így vénülő 25 éves lányként már csak azt gondolom hogy ja, köszönni akart.
2019. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes Jó Istenem, pár másodpercig nézett téged egy lány, mi akkora was ist das neked ebben, de most halál komolyan? Mi volt ez az egész? Az, hogy RÁD NÉZETT, basszus, nem szabad rád nézni, vagy mi? Eszem megáll...😄
2019. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kavartatok is akkor miért nem köszöntél rá? Persze, hogy rádnézett, mert ismer, talán még köszönt is volna, ha nem mész el mellette.
2019. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És nem.köszöntél neki? Ő se neked? Bunkók vagytok, összeilletek! 😃
2019. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!