Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Diákmunkán együtt dolgozom...

Diákmunkán együtt dolgozom egy helyes fiúval de még sose beszéltünk csak látásból ismerem. Hogy közeledjek hozzá? Sajnos alig látom de már csak pár napig dolgozom és nem akarom elszalasztani a lehetőséget!

Figyelt kérdés
nem mehetek csak úgy oda hozzá hogy hé tetszel nekem:DD

2013. júl. 10. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
játszd el hogy vak vagy és nekimész
2013. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezzel nem is, de beszélhetsz vele
2013. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hogy menjek oda hozzá? csak kétszer futottunk össze eddig?
2013. júl. 10. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz vele, mosolyogj rá, hátha veszi a lapot. Akár még pici flört is belefér, vagy találj valamilyen indokot, amivel pl. kikérheted a segítségét.
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ne kezdeményezz, ne szólítsd meg!

ha szembejön, vagy ilyesmi, akkor nézz a szemébe, szemezzetek, mosolyodj el, és menj el melette simán. (esetleg ha elment megfordulsz :D ha ő is, akkor már csak csak odajön) neki kell kezdeni, te NE, ismétlem NE mássz rá, csak jeleket adj :) ennyi :)

2013. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak nem strandon dolgozol?:)
2013. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem, mit kell annyit gondolkodni. Fiú létemre közeledett mát hozzám pár lány, és valahogy mindig vettem az adást. Mosolyogj rá, szemezz vele, kezdeményezz beszélgetést, kínáld meg valami finomsággal, hívd el egy kávéra, italra. Légy kedves vele, és ha bejössz neki, biztos veszi a lapot.
2013. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!