Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mi a legdurvább,...

Nektek mi a legdurvább, legmegbocsájthatatlanabb dolog (akár gyerekkorból), ami nem derült ki? Vagy ha igen akkor hogy és mikor derült ki?

Figyelt kérdés
Elszöktetek otthonról tiniként vagy megcsaltátok a párotok, van törvénytelen gyermeketek stb stb. Valami olyan ami az előtt aki előtt titkolod nem derült ki, vagy ha kiderült akkor hogyan és mi lett a következménye?

2019. aug. 4. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Főnököm (melyik?) semmibe vette az én munkámat. Enyhén diszkrimálva éreztem magam. Következmèny az lett, hogy azt kívántam, hogy egyék meg, amit főztek...
2019. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*diszkriminálva
2019. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De mi történt?
2019. aug. 4. 11:13
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Harmadikos koromban szülői igazolást hamisítottam az ellenőrzőmbe, hogy felmentsenek úszásból. Hiába körmöltem vagy 1 órát sunyiban, hogy olyan legyen a kézírás, mintha, végül lebuktam. Mentségemre szóljon, azért csináltam ezt, mert az első órán az úszómester belökte az egyik osztálytársamat a vízbe, akinek nem ért le a lába, és nem tudott úszni sem. Szerencsétlen meg majdnem ott fulladt meg, én pedig ebből inkább nem kértem.
2019. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos többször loptam a legjobb barátaimtól is, ez kiderült egyszer, éveken at sokat segítettem nekik (13 és 18 éves korom között) és jóban voltunk nem reagáltak le rosszul, tudták hogy a szüleim semmiben nem támogattak, a menzámat sem fizették, alig ettem vékony is voltam, szakadt ruháim voltam es sokat bántottak. Amikor legutoljára loptam tőlük akkor kollegium miatt kellett a pénz mert kibírhatatlan volt otthon és killegiumba akartam menni... a kapcsolatom velük azert szakadt meg, merr bár felajánlottak hogy segítenek es éhezni sosem fogok, de annyira szégyelltem magam, már ndm birtam a történtek után többé a szemük elé kerülni. Én nem tudom megbocsátani magamnak, mert szerettem, szeretem őket és nem érdemelték meg hogy ezt csináljam. . A nagyszéleimet egyszer loptam meg, a 15. Szülinapomon kb 1500 ft-ot, azért loptam el mert szülinapomra szerettem volna új nadrágot, mivel alig volt es az at 1-2 is már rongyos volt és kijött a divatból, mert akkor jött divatba a csőnaci én meg 8. osztályos voltam, az osztálytársaim amúgy is sokat bántottak.. a lopott pénzből ahogy elmentem a nagyszüleimtől mentem nadragot venni. És felhívott a mamám hogy nagyot csalódott bennem. Küldtem nekik mindenféle rajzot postán aminek a hátuljára írtam hogy bocsanatot kerek es nagyon utálom magam...

Az eset előtt gyakran látogattam őket. Látogatnám őket még mindig de a mamám még mindig nem bocsátott meg pedig eltelt azóta 8 év. Azóta évente egyszer kétszer látogatom őket, nem azert mert nem szetezem őket.

2019. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Csaltam az összes páromat és most a férjemet is. Sose derült ki.
2019. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#4 ez aranyos:)


#5 sajnálom. Néha jobb segítséget elfogadni.


#6 Hogy lehet ez? Nem derül ki? Miért csalod őket?

2019. aug. 4. 15:19
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert nekem nem megy a monogámia, szeretem az izgalmat. Először direkt hozzám hasonló férfiakat kerestem, de idővel egyik sem viselte el, így marad ez a megoldás. Nem derül ki, mert nem feltűnően csinálom.
2019. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. De miért van férjed?
2019. aug. 4. 18:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert szeretem és családunk van.
2019. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!