Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alkohol nélkül nem érdemes...

Alkohol nélkül nem érdemes bulizni?

Figyelt kérdés
Szeretném jól érezni magam, de alkohol nélkül feszélyezve érzem magam. Nem szeretem az alkohol ízét, de egy-két pohár után lényegesen könnyebb elengedni magam, és mindenki más is iszik. Most értem csak meg miért mondják egyesek, hogy az ivás egyfajta társadalmi kényszer.
2019. aug. 8. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad.
2019. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Társadalmi kényszer? Itt nincs kényszer, itt megfelelési vágy van, mert azt hisszük hogy ha mi nem tesszük, akkor nem vagyunk normálisak és a többiek elutasítanak de ez nem csak az élet ezen, hanem az összes többi területére igaz. Érdemes bulizni, én 1 éve nem iszom ha megyek szórakozni maximum egy sört lehúzok ha jól esik, ha nem anélkül is jól érzem magam. :)
2019. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Alkohol nélkül semmit sem érdemes csinálni.
2019. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy nagy baromság. Alkohol nélkül is lehet jót bulizni, csak megfelelő társaságra van szükség.
2019. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor igyál, ha úgy érzed jól magad. Tudod: hellyel és mértékkel.
2019. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az alkoholt, egy pohár bornál többet életemben nem ittam meg, a bulik 90%-ban csak kóláztam és szuperül éreztem magam.
2019. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem senki nem tud olyan dologra kényszeríteni, amit én ne akarnék, ha elvárás egy társaságban az, hogy lerészegedjek akkor az a társaság nem igazán érdekel onnantól kezdve. Nem vetem meg a mértékkel való fogyasztást, de csomószor van, amikor egyáltalán nincs kedvem inni és inkább limonádézok egy bulin, koncerten vagy bárhol, amíg a többiek söröznek, így is ugyanolyan jól tudom magam velük érezni. Ha a barátaim emiatt cseszegetnének, már rég nem lennének a barátaim.
2019. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Aki így áll hozzá a szórakozáshoz, az egyenes úton van az alkoholizmus felé. Egy idő után már semmiféle szociális funkciót nem tudsz majd elképzelni alkohol nélkül, mert úgy szorongsz és/vagy unatkozol. Ha ilyen alkalmaknál az első utad a pialelőhely, bajban vagy.
2019. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én sem igazán tudok ellazulni buliban alkohol egy mérsékelt mennyiségű alkohol nélkül, de nem lettem ettől még alkoholista, sőt ahogy öregszek egyre ritkábban iszok. Meg lehet vetni ezért nyugodtan, de nem mindenki olyan hűdeüberlaza bulis arc.
2019. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem a bulisarcon múlik, hanem nálam a humoron. Józanon vagyok a legszórakoztatóbb. Csak azt nem élvezem, hogy a többiek már csiccsent állapotban sem értik a vicceket, azon is nevetnek, amin csak 3 év alattiak.
2019. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!