Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes egyedül fesztiválozni?

Érdemes egyedül fesztiválozni?

Figyelt kérdés
Lenne egy fesztivál amire elszeretnék menni,de nem akadt senki a baráti köreimből aki eljönne.Most nem tudom,hogy megérie elmennem.

2019. júl. 24. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha a program amúgy érdekel, igen. Én is szoktam egyedül programokra járni.
2019. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

miert ne?

az is lehet, hogy majd ott osszefutsz valakivel

2019. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Én idén egyedül voltam, nálam sem volt senki aki eljött volna és kifejezetten élveztem. Igazából megvan az az előnye, hogy csakis tőled függ a program. Nincs az, hogy az egyik barátod épp egy másik koncertre akar menni, vagy esetleg el akar menni kajálni mikor te nem is vagy éhes stb. Ha érdekel az előadó és tudod, hogy úgy igazán élveznéd, akkor szerintem érdemes egyedül is elmenned.
2019. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 taco000 válasza:
76%
Ò ne aggódj egy cseppet sem,a bejárat után már nem leszel egyedül,automatikusan jönnek az új barátok.Csak a szelektálásra kell figyelned!
2019. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig egyedül fesztiválozok. Otthon fesztivál a legjobb!

[link]

2019. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!