Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimis gólyatábor tippek?

Gimis gólyatábor tippek?

Figyelt kérdés
Egy lányt ismerek, nyáron találkoztunk először, csak egymást ismerünk, senki mást.

2019. aug. 13. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én el sem mennék. 😁😆
2019. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Tehát a leendő osztályból csak egy lányt ismersz. A kérdés az lenne, hogy elmenj-e így a táborba?
2019. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Eszedbe se jusson kihagyni! Könnyű ott ismerkedni és nagyon bánnád, ha kihagynád... Mi még 12.ben is gyakran sütöttünk el olyan belsős poénokat, amik a gólyatáborban születtek
2019. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából eszembe se jutott kihagyni. Inkább arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan tudok belőlük szimpátiát kierőltetni :D
2019. aug. 14. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
En se gimiben, se egyetemen senkit nem ismertem, mégis lettek barátaim. Te eleve előnnyel indulsz. A legtöbben valószínűleg szintén nem ismernek kb senkit. Csak add magad és legyél kedves, meg persze ne húzd ki magad a feladatok többsége alól. Az ilyen táboroknak mindig kialakul egy olyan légköre, hogy extra egyszerű ismerkedni. Főleg, ha csoportokra vagytok osztva, akkor eleve adott a helyzet. Arra azért ne számíts, hogy a legjobb barátok lesztek rögtön mindenkivel. Arra ott van a suli első pár hónapja.
2019. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!