Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van akinek negatív élménye/tap...

Van akinek negatív élménye/tapasztalata van az egyetemi gólyatáborról?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt?

2019. júl. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Én nem voltam, direkt, mert a legtöbb arról szól, hogy idd részegre magad, b.ssz mindenkivel.

Mikor megkérdeztem egy-két embert, hogy milyen volt a tábor, azt mondták, hogy nem emlékeznek rá.

Ennek úgy őszintén mi értelme van?

2019. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Én sem voltam gólyatáborban, de más okból kifolyólag. Kicsit bántam, hogy nem tudtam elmenni. Egy napig. Kari napok voltak és meghallottam egy mondatot: "Ilyen volt a golyatáborban is" Körbekérdezgettem még a fura sorversenyröl és hát az kispálya volt a golyatáborihoz.képest😂😂😂 Akkor rájöttem, nem nagy gáz. Anélkül is jo társaságom van:):)
2019. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam gólyatáborban anno. A pozitívum, hogy megismertem pár csoporttársamat még szeptember előtt. Minden más negatívum! 6 naposnak indult. Én bulizós, vagyok, de nem az az "igyuk halálra magunkat" fajta. Az első nap csak a felsőbb évesek hülye feladatain volt a hangsúly, ami nem vicces volt, inkább gáz. Estétől meg kb dőlt a pia. A tábor egy része vedelt, összehánytak mindent. A felsősök is kb, na meg ahelyett hogy programokat csináltak volna, a felsőbbrendűségüket fitoktatták. Mi a lightosan sörözős beszelgetős, jókat nevetős banda kb 3 napig bírtuk a hanyásszagot, azt, hogy kb szemétdomb lett körülöttünk. Arról nem is beszélek, hogy mennyire kulturáltan kértek fel többen, hogy ugyan már bujjunk össze (kb a úgy megba..ak és a gyere má d.gni közt volt a szint) Én a hetvégét már nem vártam meg. Hazamentem. A detoxis banda maradt. Kb semmire se emlékeznek azóta se. A legjobb baratnőmet ott ismertem meg, és még van 2 csaj, akikkel nagyon jóban lettünk. Nem bántam meg, hogy elmentem, de máshol annyira jókat hallottam, hogy mennyire klassz- van akinek az volt.
2019. júl. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!