Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagrammon ténylegesen...

Instagrammon ténylegesen lehet így követőket szerezni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a profil random bekövetett. Nem ismertem így nem követtem vissza. Akkor +1000 embert követett.


Pár nappal később vissza néztem és már csak 900 embert követett. Most meg kíváncsiságból ma is és már ennél is kevesebbet és már engem sem.


Azaz random embereket százasával követ be, majd 1-2 napon belül kiköveti őket azt remélve, hogy páran vissza követték.


Szimplán kíváncsiságból kérdezem, hogy ez nem ütközik az insta szabályaiba? Mert mondjuk facebookon van egy olyan dolog hogy ha túl sokan visszautasítják a jelölésed, akkor deaktiválnak pár napra.



2019. aug. 21. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Persze, rengetegen csinálják ezt.

Plusz hashtag-elnek ilyen 10 sorosat a kép alá, follow for follow meg ilyenek, aztán pár nap múlva leszedik a hashtag-eket, mintha nekik a semmiből jött volna a többszáz lájk.

Ugyanolyan tré.

2019. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Passz , de sokan csinálják ezt.
2019. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Luxus feleségek is ezt csinálják. Engem már Vivi, Tünde és Dalma is bekövetett. Parasztság, de na...
2019. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%
Uram irgalmazz, ez nagyon gáz..hova jutottunk emberek
2019. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan csinálják sajnos ezt :( Én csak azokat az ismeretleneket követem vissza, akiknek valamiért megtetszik a galériája, utána már nem érdekel, ha kikövet, nyilván nem engem fog minősíteni
2019. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de remélem nem gond, hogy így is válaszolok.

1) Instagrammon ténylegesen lehet így követőket szerezni?

Nem mindig működik, általában nem sok új követő jön össze. Én nem csináltam ilyent, de követtek már be így emberek. Nem szeretek idegeneket követni, és meg is válogatom kiket követek be, szóval az ilyenekkel nem szoktam foglalkozni. De szeretem megnézni kíváncsiságból, hogy hogy ment nekik :D

két példa:

-egyik alkalommal egy ~500 követővel rendelkező random lány követett be, de már előre tudtam, hogy követőt akar csak és erre megy ki az egész. egy napba sem telt ki is követett. Velem együtt követett közel 300 másik embert is, majd következő nap valami 83 körüli volt csak, szóval vannak, akik sport szintjén űzik a dolgot :D

-a másik az osztálytársam volt, hónapokkal ezelőtt. "modell", közel 2k követővel, osztályból sokakat követett, majd elkezdett engem is. Erre én úgy voltam, ismerem, jóban vagyunk, akkor viszonozom is. Mire ő megkapta a plusz 1 főt, rögtön ki is követett, erre én is :D szóval elvoltunk:)) pár napja megint bekövetett, de már nem is foglalkoztam vele.

2) ...ez nem ütközik az insta szabályaiba?

Szerintem nincsen ilyen konkrét szabály, de ha hirtelen össze-vissza ugrándozik a követéseid száma, akkor viszont tilt az app. Követek egy lovas oldalt, ahova elég sokszor írták már ki a story-ba, hogy nem tudnak szívezni, követni, mert tiltva van neki a funkció, mert túl sokat követett be hirtelen.

De hihetetlenül gáz, hogy most ez a divat és ilyen sokan csinálják.. hogy nekik ettől miért jobb...?

2020. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy 13 éves kislány ismerősöm, ugyanezt csinálja. Személyesen is ismerem, szegénykém a suliban nem a leg népszerűbb lány. Próbál érdekes lenni, de nem az. Ő is bekövetett 5000+ embert, ebből jött neki 1500 követő. Mindig kiteszi sztoriban, hogy jujj már 1400,de azt ki takarja, hogy ő mennyit követett be. Ráadásul naponta posztol 10et tök érdektelen dolgokról. Ha nem ismerem személyesen, az ilyet nem követem vissza.
2020. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!