Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit takar az ha instagrammon...

Mit takar az ha instagrammon akárhányszor megjelölök egy személyt, mindig leszedi?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megjelölöm mindig leszedi ha más jelöli meg azt fent hagyja. Mikor egyszerre több képen jelölöm akkor párat fent hagy de mindig van olyat amit leszed. Most ez miért van? Nem ártottam neki semmit
2018. aug. 17. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ciki vagy neki
2018. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt takarja, hogy nem illik másokról a megkérdezésük nélkül képeket felrakni. Amit te okésnak tartasz ő lehet nem. Ne jelölgesd be minden szirsz-ron.

Meg nem mindenki vevő mások hülyeségére ha épp "jópofa" dolgokon jelölgeted meg.

Engem is idegesítene ha dolgokat raknak ki, vagy mások teleszemetelik az oldalaim.


A leírás alapján barátok sem vagytok akkor nem lenne ilyen gond. Ne jelölgesd meg.

2018. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem ártottam neki semmit"



Hát nem ezen múlik, aranyom. Ne jelölgess embereket, akik nem a barátaid.

2018. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd beken.
2018. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!