Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ti bulikban úgy...

Lányok! Ti bulikban úgy szoktatok ismerkedni, ha valaki maga táncol, ti meg direkt közel jöttök hozzá?

Figyelt kérdés

Jó, ez most nagyon hülyén lett megkérdezve.. :D De adott egy szituáció szórakozóhelyen/fesztiválon: haverjaimmal csak táncolok valami ismeretlen DJ-re, s megjelenik néhány lány majdnem mellettem (lehet csak mert ott volt hely), s lehet, hogy szeretnének velem táncolni, csak nem szeretnék nyíltan megkérdezni, mert hát én vagyok a férfi? Mintha figyeltek volna, de lehet csak beképzeltem..Utána egy idő után 'megunták' és előrébb mentek. Nos, hát ez a kérdésem lányok, hogy ti így szoktatok-e ismerkedni, hogy direkt egy pasi mellé mentek táncolni, aki tetszik, hogy 'felkérjen' titeket, de ti próbáljátok leplezni, hogy nem azért mentetek oda?

Végül én voltam a beszari, mert nem mertem hozzájuk menni, mert ketten voltak... És ez lenne a másik kérdésem, hogy akkor mit tegyek, ha többen vannak? Nekem úgy ciki odamenni egy lányhoz.. hogy tegyem?



2019. aug. 22. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha többen vannak akkor kiszemelsz egyet, a többit egyesével elcsalod valami kies helyre és sajnos meg kell öld. Amúgy meg ha akarnak valamit akkor ne aggódj fel fogják venni a szemkontaktust.
2019. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oh bakker! Ha ez valóban így van akkor én a nyusziságom miatt rengeteg ilyen lehetőséget elszalasztottam :(
2019. aug. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Általában azért megyünk egy adott helyre táncolni, mert csak ott van (elég) hely. Ne képzeljétek már bele folyton, hogy csak titeket követünk, és rátok várunk, hogy nyomuljatok ránk...
2019. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, én ezt inkább fiúknál tapasztaltam.
2020. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Bulis lúzerekkel le se állok.


Fail.


N


S mitől féltek betojik... Úr isten le kell szólítani egy nőt....


Ne azt nézd, hogy mi van a lába közt, szimplán ismerkedj vele emberként.

Aztán kialakul a több vagy sem.


Ennyi gyökeret... A férfi fogalom kihalóban van.

2020. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én speciel nem úgy választom ki, hogy hova állok táncolni, hogy ki tetszik ott. Általában azért, mert ott van éppen hely. De, ha valaki tetszik is, akkor megpróbálom jelezni neki. Ránézek táncolás közben, esetleg rámosolygok. Szóval egy-egy kisebb jelét adom a dolognak.


A lányok többsége nem szokott úgy direktbe odamenni egy pasihoz, hogy "na gyere táncoljunk". Bennünk még él az, hogy a fiú kezdeményezzen. Bár lehet ezt a társnőim majd megcáfolják, de nekem ez a személyes tapasztalatom. Nem igazán ismerek olyat, aki célirányosan odamegy egy sráchoz.


Arra viszont figyelj, hogy nagyon taszító tud lenni, mikor a lányok táncolnak egymással és egy atomrészeg pasi hátulról odasomfordál, esetleg hozzátapad, elkezd dörgölőzni. Azt nagyon nem jön be. Megsúgom, az ilyen esetekre már külön taktikái vannak a lányoknak, hogy mégis hogyan lehetne az adott kétségbeesetten pislogó lányt elhúzni a pasitól.

2020. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!