Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is gáz, szégyellni...

Szerintetek is gáz, szégyellnivaló, ha egy nő direkt hangosakat fingik egy társaságban, nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen barátnőm, 23 éves. Hát nem hazudok, egy egészen szép, kulturált külsejű lány, de sajnos van egy nagyon idióta es egyben irritáló szokása, ami számomra - es sok más barátom számára is- kezd egyre cikibbé, idegesítőbbé válni: hangosan képes fingani nyilvanos helyeken, de akár etkezőasztalnál, nagy társaságban (baráti társaság), evés közben is. Ő azt hiszi magárol, hogy ezzel ő annyira hú de vicces, de már inkább szánalmasba és égőbe kezd átmenni a viselkedése.


Ti mit csinálnátok, ha a ti barátnőtök tenné ezt a ti (akár közös) baráti társaságotokban? Mi eleinte nevettünk rajta, de már kezd nem vicces lenni számomra, főleg, hogy utcán, erkélyen, a szomszédok előtt is lazán fingorászik, mindezt 23 eves létére.


Ti hogyan mondanátok meg neki, hogy mostmár fejezze be ezt a szokását, mert csak sajat magát es minket is lejárat?



2019. aug. 29. 19:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 teljesen egyetértek, ment a zöld! Mind nőtől, mind ferfitóp, undoritó, kiábrándíto, közönséges! Férfi vagyok és én nem fingok társaságban, akkor ezt elvárom, hogy a nő se tegye!
2019. aug. 31. 12:45
 12/16 anonim válasza:
34%
a lányok szoktak fingani??
2019. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nekem anyám ilyen. Akkorát fingik bárhol, hogy a szomszédban is hallják, meg bűzlik és csak röhög egyet.

Ebébközben is befingik.


Most is van, csend, egyszer csak akkorát fingik, mint egy tüzijátik és röhög, hogy "rotyogtatok", közben meg a gyomrod kifordul.

2019. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, hát ez igy van. Nekem egy családtagom van ő a nagymuterom, ő is szokott nagyokat, bár nem ott ahol vannak mások is. Aranyos vicces lehet, ha a lány elfogadó és szeret engem vagy ilyesmi én nekem nem lenne ez egy olyan ok amiért rosszat látnék benne :) Inkább vicces élvezni az életet és irigyelném miatta
2019. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gondolom neki az nem undorító ha egy pasi csinálná ezt főleg körülötte😀😀😀😀
2020. okt. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy jó csajtól sztem nem ciki 🙂
2021. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!