Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért menőznek olcsó piákkal?

Miért menőznek olcsó piákkal?

Figyelt kérdés

A Facebooka egy csomóan olyan képeket töltenek fel, hogy "buliznak", közben meg a legolcsóbb sort, bort isszák. Ez inkább gáz mint menő,,nem?

350 Ft-os bőr, 100-150 Ft-os sör, ami ihatatlan. Erre miért büszkék? Sokszor még 40 év körüliek is. De csak magyaroknál látom ezt valamiért.


2019. aug. 29. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Miért kéne a drágábbat inni? Nem mindenki ínyenc
2019. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
az élményt osztják meg szerintem
2019. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha jól érzik magukat akkor nem mindegy mennyibe került amit isznak ?

De tetszik a hozzáállás, csak a legdrágább kaviárt és milliós francia borokat szabad lefotózni, ha mást eszel-iszol akkor meg se merd említeni, mert gagyi vagy!

2019. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%
FÚJ, csak milliós francia bor ? Az nem a legdrágább, ne égesd magad olyan gagyisággal! (Szarkazmus volt, komolyan válaszolva joga van mindenkinek azt innia amit akar és jól éreznie magát. Az sokkal gázabb ha lenézed őket mert jól merik érezni magukat, de nem a legdrágább italokat isszák)
2019. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Ne aggodj, én is cikinek tartom.
2019. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Sokkal inkább gáz, hogy ezen rugózol, ki milyen drága piákat iszik. Mi közöd hozzá?
2019. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

De tetszik a hozzáállás, csak a legdrágább kaviárt és milliós francia borokat szabad lefotózni, ha mást eszel-iszol akkor meg se merd említeni, mert gagyi vagy!


De abban tenyleg van vmi hogy pl en sem ertem azokat akik teljesen altlagis etteremben esznek egy hambit es felteszik a netre. Egyszeruen felesleges. Az egesz akkor is a magamutogatasrol szol...elmeny...hagyjuk mar ...aki jol erzi magat valakivel,eszebe se jut elokapni a telefont hogy lefotozza a kajat/piat vagy akarmit. De lehet csak en vagyok regimodi a 25 evemmel...nalunk telefonzarlat van tarsasagban. Buzeralni otthon kell vagy ha magadba vagy

2019. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Ez ugyanaz a kategória, mint mikor a rákvörösre égett proli (szigorúan napszemüvegben valami kerékpárról lecsent aranyra befújt lánccal) a Balaton parti büfében bárgyú vigyorral fotózza magát és az 500 forintos hambucit, amin az égegyadta világon semmi extra nincs, akármelyik burgerezőben kapsz egy ilyen felfújt hamburgert.


Ha igaz amit a fentebbi hozzászólók írnak, és itt a "fíling" a lényeg, akkor sajnálatra méltó.


Baromira nincs egy csupa program, csupa szórakozás életem, sőt, egyenesen kevés nevezetes dolog történik velem egy év alatt.


De akkor sincs olyan alacsonyan az ingerküszöböm, hogy egy balatoni hambuciótól a plafont verdesse bennem az adrenalin-endorfin az izgalomtól, és ettől valami feeling részese legyek.

Ez egy annyira közönséges, average pillanata az életnek, hogy különösebben eszembe se jut róla megemlékezni.


Ugyanez van a vegyigyümi "pálinkák", koccccintós épphogy üvegbe palackozott borok, meg verejték ízű sörökkel.

Ha ezek már olyan magas élményt jelentenek, ami okvetlenül az ismerőseim számára is érdekes lehet, akkor az eléggé elszomorító életet takarhat.

2019. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy amit hetes ír az is telitalálat.


Életem legnagyobb élményei közepette az egyik utolsó gondolatom lett volna a telefon szelfi kamerájába vigyorgó csoportképet csinálni.

2019. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%

"joga van mindenkinek azt innia amit akar és jól éreznie magát. "


Ezt senki nem is vonta kétségbe Sherlock. A kérdés nem is úgy szólt hogy "A BTK hanyadik paragrafusában kéne szankcionálni a tré piák fogyasztását?"


A kérdés ennek megítéléséről szólt.


Megítélni pedig bármit van jogom, és vica-versa.

Ha pasi létemre magassarkúban és egyberuhában szállok fel a buszra, akkor mindenkinek van joga megítélni engem.

Ha valaki pronyóskodó facebook profilt készít magának, akkor azt is van jogom megítélni.

2019. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!