Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ilyenkor mit csináltatok...

Ti ilyenkor mit csináltatok volna? (Kínos szituáció)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel (ő 48 éves, én 26) sétáltunk az utcán, megálltunk fagyit venni. Amíg sorban álltunk, tőlünk nem messze, szintén a sorban állt egy tök átlagos középkorú hölgy, magassarkúban.


Barátnőm oldalba bökött és azt kérdezte: "hogy lehet ilyen cipőben járni? Nem kényelmetlen neki?"


A hölgy azonnal hátrafordult és pont egymás szemébe néztünk. Nagyon elszégyelltem magam, ő pedig csak nézett először engem majd barátnőmet aki várja tőlem a választ.


Nem mondtam semmit, mert megszólalni nem mertem. Halkan annyit mondtam, hogy "nem tudom, én sosem hordok magassarkút, de mindenki azt visel ami kényelmes neki".


Ti ilyen szituban mit tesztek?

Elnézést kértek a nőtől a barátnőtök nevében? Vagy inkább ott helyben lecsesznétek a barátnőt?


2019. aug. 30. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kellene kérni, de magamat ismerve én kerülném a szemkontaktust, és nem szólnék semmit. Valószínűleg többet nem látod. Oké, gáz volt, vége van
2019. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, egyfelől ha nem viselkedsz furán mikor rádnéz, lehet nem is tudta volna biztosra, hogy ti beszéltetek és pont róla.

Másfelől szólj a barátnődnek, hogy máskor halkabban beszéljen ki másokat...


Nem történt semmi olyan nagy dolog, amin rágódnod kéne, engedd el

2019. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti szóltam volna a barátnőmnek, hogy ne égessen :D

Volt már hasonló. Nyilvános helyen mesélt valamit, de olyan hangerővel, hogy a közelünkben lévők hallották és mind odafordultak. Akkor is szóltam neki, hogy vegyen vissza a hangerőből, mert senki sem kíváncsi arra, amit mond.

A nőnek nem mondtam volna semmit, nem a te dolgod, a barátnődnek kellett volna bocsánatot kérni.

Egyébként ilyenkor, amikor egy nő elkezd fikázni egy másikat, én direkt azt szoktam mondani, hogy szerintem nagyon csinos.

2019. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet h csak epp arranezett es nem amiatt amirol beszelgettetek. Vagy atterelni mas vkire: pl. az a no butiknal v vmi ilyesmi!
2019. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*a butiknal
2019. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!