Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a leghatalmasabb...

Mi volt a leghatalmasabb szégyen, amit valaha ateltetek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Több hónapos munkámat nem értékelték.
2018. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Az egész életem nagy szégyen
2018. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Àltalános iskolai éveim.

Véletlenül felvettek egy sznob suliba, mert csak később jöttek rá, hogy szegények vagyunk. Onnantól 7 évig aláztak.

Zene tagozatos lettem, mert csak ott volt hely, az első énekórán népdalt énekeltünk és elsős koromban ének órán mindenki énekelt, ahogy tudott, jó hangosan, de zene tagozaton nem így van. A tanár bosszankodott, hogy nem tiszta, aztán egyedül kellett énekelnem és kiderült, hogy fél hanggal feljebb énekeltem amiről azt sem tudtam, hogy mi a lopikula lehet, de kinevetett miatta az egész osztály. Ezután pedig 7 évig heti 6 énekórám volt plusz két énekkar. 4. osztályban már képtelen voltam egyedül énekelni, 30 évesen sem tudok mások előtt.

A tanító nő sosem hagyta, hogy kitűnő legyek, a bizonyítványaimban látszik, hogy pl csak rajzból adott 4-est vagy tesiből meg szorgalomból, magatartásból.

Oviban torna versenyre jártam, amikor mutattam az osztálytársaimnak, hogy spárgából le tudok feküdni középre, azt mondta nekik a tanító nő, hogy azért mert a nagy hasam lehúz a földre.

A tanító nő behozott két nagy szatyor ruhát és osztályfőnöki órán mindenki előtt adta át, hogy hozta anyukámnak, mert ő már nem hordja ezeket.

Az iskolai színdarabban én voltam a szegény lány, mondván, hogy azt úgy is tudom hogy kell.

Gúnyoltak, hogy kevés a ruhám és mindig ugyanazokban vagyok. Anyukám varrt nekem sapkát sálat macis anyagból, azért is kigúnyoltak.

És soha nem volt egy gyerek vagy felnőtt, aki megvédett volna.

Eléggé megviselt az a 7 év.

2018. szept. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó ezt meg olvasni is rossz volt ..sajnálom :/. Mindenesetre remélem azóta már egyenesbe jott az életed.


Várom a további válaszokat!

2018. szept. 16. 09:44
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Megszülettem.
2018. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Úristen, 3-as, nagyon sajnálom! Remélem, a felnőtt életed másképp alakult.
2018. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban nagyon sok hülyeséget csináltam, rágondolni is szégyellek.
2018. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden. Kábé az egész életem. Otthon kínoztak, általánosban kínoztak, gimnáziumban kínoztak, válaszul én is kínoztam nálam kisebb gyerekeket. Munkahelyeimen szóban aláztak, talán az egyetemen voltam elfogadva. Középkorúként is folyton lekezelnek, gyerekek, fiatalok tiszteletlenek, öregek lekezelnek, letegeznek. Kb. már fölkelni sincs kedvem.
2019. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, kitartás! :( Hidd el élvezni is lehet az életet, csak ahhoz egy új szemüvegen keresztül kell nézni a világot..
2019. nov. 14. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Részegen elmondtam egy olyan dolgot,ami az egész életemre kihatással van!
2019. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!