Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az egyetemi élet?

Milyen az egyetemi élet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Szar.Középiskolai jobb.
2019. szept. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Unalmasabb mint hiszik az emberek, általában nem olyan mint a filmekben.
2019. szept. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon élvezem, sokkal jobban érzem magam, mint a gimiben.
2019. szept. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Életem egyik legjobb korszaka volt, rengeteg haverom volt, illetve igaz barátokat is szereztem.
2019. szept. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Első félévet nagyon éltem, nagyon nagy társasági élet. Utána betoppan a valóság, hogyha nem tanulsz, akkor csúszás lesz a vége.


Szerintem kar/szak válogatja, hogy milyen. Én nem bántam meg, hogy jártam anno, de annyi töltelék tárgyat tanultuk, meg annyi fölösleges dolgot, hihetetlen volt. A munkahelyem ahova kerültem semmit sem értem a végzettséggel.

2019. szept. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyfuggo, Nekem unalmas volt.
2019. szept. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Az egyetemi micsodaa?? 🙂🙂


Ilyen nem létezik, felejtsd el a fogalmat. Nagyon ritka, hogy tényleg jó egyetemi programok legyenek. Nálunk, ami tényleg tetszett, az a tanár-diák napos „szakest” nevű dolog. Elsők voltunk, így kicsit dedós lett, kvízzel, ügyességi vetélkedővel. De nagyon jó volt, hogy a tanáraink végre emeberi arcukatbis mutathatták.

Grill és bogrács party a kolesz udvarban. Azt nagyon adtam. Végre családias hangulat! Több ilyen kéne!

Egyetemi napokon több program is előlyön. Volt néhány jó sport és játék (lasertag pl).


Ezen kívül bódulás és ájulás a kimozdulós program. Én ezt nem tartom életnek, ez nem szórakozás, nem normális hányásig vedelni, aztán lötyögni valami diszkóban, vagy 3-an fetrengeni a koleszágyon. Ez nem közösségi élmény.


Szóval évente egy, nagyonmax két jó program volt egyetemen.

A mindennapok is tényleg rosszabbak, mint a középiskola. Nehezebben alakulnak ki kapcsolatok, erősebbek a klikkek, szarabb az infóáramlás.


Szóval nem, nem jó az egyetemi élet. Én azt javaslom, hogy élére kell állni a dolognak, és meg kell találnod a csoportodon belül a hozzádillőket, különben lemaradzs, kimaradza. Vagy van lehetőség sportokra, hobbikra egyeteminkereteken belol. Ott is lehet ismerkedni. Aztán ha van egy jó haverod, barátságod, akkor elviselhető a dolog. Anélkül fogalmam sincs milyen lehet. Magányos.

2019. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó válaszoló:


"előlyön" - Kajak voltál egyetemista? :D :D :D


Jézus ereje.

2019. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Borzasztó, utálom minden egyes percét. Nálunk főleg lányok vannak (eü szak), én fiú vagyok és egyáltalán nem tudok beilleszkedni pedig már a 3.évemet kezdtem. Beszélnek össze vissza egymással kb mindenről, mondhatni az egyetem tényleg a felszínesség világa. A gimi nekem milliószor jobb volt. Arról nem is beszélve, hogy mekkora stresszt cipelsz itt a hátadon. Azt hangoztwtta mindenki, mikor még gimis voltam, hogy az egyetem jobb, nem jár annyi kötöttséggel stb stb. Ezzel sem értek egyet, nekem ebben a félévben 1 órám van amin nincs katalógus, a többin van. Szóval odavagyok reggel 8tól kb este 5-6 óráig minden hétköznap.


Szóval a kérdésre válaszolva, az egész egy rakás sz...@...r.

2019. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne aggódj, majd melózni könnyebb lesz, ja nem :)
2019. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!