Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az ami akadályozza a...

Mi az ami akadályozza a férfiakat, nőket abban, hogy szerezzenek egy ellentétes nemű párt?

Figyelt kérdés
itt mindenre gondolok,jó benne vannak az alapok,hogy pl nincs önbizalma beszélgetni se,meg nem törődik magával,rossz illatú,de itt most más okokra,pl lelki okokra gondolok,a férfi meg a nő mos fogat,mi minden akadályozza ezután?
2019. szept. 16. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Például az én esetemben az ocsmány külső. Ez épp elég ahhoz, hogy ne kelljek a nőknek.
2019. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok munka. Bizony.
2019. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó az enyém se túl jó,nem mondom,hogy olyannyira ocsmány lennék,de nem is feltételezek olyat,ami nem áll mögöttem. Valaki aki tudna egy tartalmasabb választ adni?Felsorolás szerűen lenne a legjobb.
2019. szept. 16. 14:58
 4/17 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságok (is)
2019. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mik ezek a belső tulajdonságok???
2019. szept. 16. 15:05
 6/17 anonim ***** válasza:
ha pl nagyon rossz természete van az illetőnek
2019. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmi nem akadályozza. Felhagytam az ismerkedéssel mert csak feleslegesen csalódtam. Nem azért nincs senkim mert ronda vagyok hanem azért mert nem akarok. Az ocsmány külső pedig nem ok arra hogy ne keress magadnak valakit. Rondaként tudok ismerkedni. Aki azt hiszi hogy a külső az oka az nagy tévedésben van. Add lejjebb az igényeidet. Ennyi.
2019. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
A több ezer elutasítás és bunkó szöveg szerintem elég nyomós ok. Persze ha mazochista vagy, és élvezned, hogy aláznak, akkor csak nyugodtan próbálkozz ocsmány külsővel.
2019. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Add lejjebb az igényeidet. Próbálkozz átlagos,átlag Alattiakkal.
2019. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mondhatjuk el. Ha elmondjuk, akkor olyan nem akarsz majd lenni, lehet, hogy ez majd gátolni fog abban, hogy találj egy normális párt magadnak. Légy olyan, amilyen vagy. Valakinek biztos kellesz. :)
2019. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!