Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az ami akadályozza a...

Mi az ami akadályozza a férfiakat, nőket abban, hogy szerezzenek egy ellentétes nemű párt?

Figyelt kérdés
itt mindenre gondolok,jó benne vannak az alapok,hogy pl nincs önbizalma beszélgetni se,meg nem törődik magával,rossz illatú,de itt most más okokra,pl lelki okokra gondolok,a férfi meg a nő mos fogat,mi minden akadályozza ezután?
2019. szept. 16. 14:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem lelki okok, negatív tapasztalatok, illetve a saját butaságom. Elsősorban az utolsó. Külső tényező nem játszik közre, normális természetű, kedves, jó szociális készségekkel rendelkező, szépnek mondott lány vagyok (na ez most jó beképzeltre sikeredett, nyilván rengeteg hibám is van, de a kérdés szempontjából most nem relevánsak).
2019. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mond el légyszíves utolsó előtti :D
2019. szept. 16. 16:20
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az ellentétes nemű pár akadályoz :D
2019. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Például én sokáig azt hittem az összes nő olyan mint a nővérem és az anyám,nyilván tévedtem, későnérős típus vagyok, nálam ez volt a gond,gáz vagy nem gáz így 21 évesen kezdek végre felnőni.
2019. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálam az a gond, hogy amíg egy csóró voltam, rám sem néztek a nők.

Amióta viszont egyenesbe jöttem anyagilag, -aminek jól látható külső jelei is vannak- azóta levakarni sem tudom azokat a nőket, akik előtte szóba sem álltak velem.

A dilemmám, hogy honnan tudom, hogy melyik nő az akinek én kellek és melyikek az aranyásók?

2019. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
* Inkább egyedül vagyok.
2019. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Betegség, ebből adódóan önbizalomhiány, pl.
2019. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!