Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavarja a nőket, ha...

Miért zavarja a nőket, ha ismeretlenül írnak rájuk a facebookon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavar, csak épp nem vagyok rá kíváncsi. Ha egyáltalán megkapom az üzenetet, akkor udvariasan elutasítom és kész. Az szokott zavarni, amikor ilyenkor a másik nem veszi a lapot és nekiáll hőbörögni, hogy nem adok neki esélyt..
2019. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Már rég nem facebookozom, de engem is zavart. Mondjuk azért, mert ez nem társkereső oldal, hogy mindenféle jött-ment rámírjon...ha ismeredni akarok akkor megyek olyan oldalra aztán kész. (De egyébként oda sem megyek. Nem szeretek neten ismerkedni)
2019. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Utálok ismerkedni...:/
2019. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

vszínűleg azért, mert nm vagyok elég jóképű/domináns/magabiztos/macho.


hidd el, ha egy olasz macho rájuk ír, este már vetkőznek is a kamera előtt.

2019. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is az a problémám, hogy nem szeretek neten ismerkedni. Meg eleve van párom, úgy minek ír rám, minek néz? Ha nem lenne párom, élőben ismerkednék.
2019. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem társkereső oldal.
2019. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

18:05, te nem az a felhasználó vagy véletlen, aki szerint minden nő egy utolsó lotyó? Mert akkor ne haragudj, de nem adnék a te véleményedre.


A többieknél viszont van igazság. Nem társkereső. Tolakodásnak hívják. Van, aki vevő rá - örülj neki, ha találsz egy ilyet. De ne lepődj meg, ha a többség nem örül neki. Valószínűleg nem azért vannak fent, hogy ismeretlenekkel létesítsenek kapcsolatot, hanem mert a már meglévő ismerőseikkel szeretnék ápolni azt, ami kialakult.

Elég sok a zárkózott ember és ehhez vajmi kevés köze van a kinézetnek. Aki meg mégis arra nyit, nos azzal meg nem is éri meg szóba állni.

2019. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

*vagy

*nem

2019. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
A férfiakat is ugyanúgy zavarja. Az Arckönyv nem erre való.
2019. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

"hidd el, ha egy olasz macho rájuk ír, este már vetkőznek is a kamera előtt"


Ne anyádból indulj ki.

2019. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!