Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nevettek ki?

Miért nevettek ki?

Figyelt kérdés
Kértek tölem sprayt és malizia volt nálam és kinevettek. De biztos hogy azon nevettek mert az előtt csend volt. Mi olyan vicces a malizián? Béna vagy mi?

#nevetés #spray #malizia
2019. szept. 27. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj majd felnősz egyszer, meg a kortársaid is :)
2019. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy máson nevettek.
2019. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azon nem tartok semmi nevetségeset. Biztos éretlen kiskölykök voltak, nyugi.
2019. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mi olyan vicces a malizián?"


Semmi. De ettől függetlenül ők nevethettek:


- az alakján (ha nagyon erőltetetten nézzük, hasonlíthat egy szexuális játékszerre, amennyiben kúp alakú a kupakja, de teljesen lényegtelen, mert nem te készítetted a kupakot, az meg hogy megvetted, azt mutatja, hogy nem ilyen f*ságok jutnak eszedbe egy dezodor láttán a boltban, mert ettől még lehet, hogy tök jó dezodor)


- a nevén (most megnéztem, és szerintem van egy hasonló című film, vagy nem tudom, talán láthattak egy hasonló című filmet, én még nem láttam, nem tudom milyen)


- az árán (túl olcsó, túl drága, de ez pontosan attól függ, hogy nekik milyen van, mert ha olcsóbb mint az övék akkor azért lesz gáz, ha drágább, akkor meg azért, szóval tök mind1, ezért nem kell izgulnod ezen)


- egyszerűen csak így szórakoztak, és sem értelme, sem célja nem volt az egésznek


Tudnod kell, hogy bármiért is nevettek, tök mindegy, mert ma nevetnek, holnap már lehet nekik is hasonló lesz (lehet nem holnap, lehet 4 év múlva, de érted). Ne törődj vele, ha mégis zavar, akkor veszel egy másik fajtát, és meg van oldva. Bár azt ajánlom ne tedd, csak akkor, ha hátrányba kerülsz miatta (ne aggódj, egy dezodor miatt nem fogsz). Ha csak az osztály hülyéi röhögnek rajta, akkor fölösleges ezen agyalnod.


Próbálj haverkodni velük, barátkozni, beszélgetni, nevetgélni. Ha ezt ők nem hagyják, akkor ők azok, akik nem nyitnak feléd.

2019. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tőlük kéne megkérdezni.

Lehet nem tetszik nekik, vagy vicces az alakja és azon röhögtek.

Akkor kellett volna megkérdezni mikor nevettek, hogy "most mi van?"

Elmondták volna biztosan

2019. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem de csak nevetve annyit mondtak hogy semmi
2019. szept. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!