Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elsős kisiskolásokat a tanár...

Elsős kisiskolásokat a tanár az alábbi módon bünteti ha ROSSZUL csinálják meg a feladatot:Osztály elé kihívja a táblához a delikvenst ott fenékve rúgja a térdével. Csak nekem megalázó ez? Mások nevettek a történeten.

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Hat mondd valami gunyosat melle? Akkor igen!

Amugy ha epitojellegu-tanitoszandekkal mondja nem!

:)

2016. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez kérdés?? Egy illetékesnek el kellene beszélgetnie a tanárral... Mert egy kissé lekezelő a stílusa, ami nem korrekt hozzáállás.
2016. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Régen komoly verések voltak az iskolában, ez ahhoz képest semmi.

De elég gyökér tanár lehet, ha nem tud egy normális módszert találni a fegyelmezésre..

2016. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem büntetés, semmi pedagógiai értelme nincs. A tanító alkalmatlan a feladatára, teljesen szakmaiatlan. Jelezzétek az igazgatónak.

Egy pedagógus

2016. szept. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerékbe kell törni az ilyet. 6 éves voltam, amikor az Of. leokoplaszttal leragasztotta a számat büntetésből. Anyám mesélte később, hogy utána az egész osztály ragtapaszt kért magának. 9 évesen akkora pofont kaptam (mert bementem a lányvécébe), hogy lefejeltem a budiajtót. Már felsős voltam, amikor az énekterembe beültem a zongora elé és véletlen bejött a dzsessztehén (qva kövér énektanárnő), szintén olyan maflást adott, hogy 20 percig hangvillaként zúgott a fejem. A magyartanár sztereopofonjaitól, és a némettanár körmöseitől napokig hikomatok lettünk. 14 évesen a tesitanár ráállt a hátamra, mert nem csináltam jól a fekvőtámaszt.

És? A javát a szülők meg se tudták, mi meg kihevertük, később meg röhögtünk rajta. De még így közel 40 évesen is tisztán emlékszem ezekre.

2016. szept. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy más is azon a véleményen van mint én. Az iskolaváltás is megfordult a fejemben miután ezt meghallottam.Aki ilyenre képes mélyebb lelki terrort is alkalmazni fog. Megteszem a lépéseket az ügy tisztázásához.
2016. szept. 18. 12:44
 7/12 A kérdező kommentje:
1. Válaszadó:Most majd megtanuljátok hogy rossz válasz esetén mi lesz!Ez volt a mellékzönge a tanártól. Megjegyzem ELSŐ osztályról van szól. 10 nap iskola után😱😧😭
2016. szept. 18. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod, hogy ez történt? Gondolom, nem voltál ott.
2016. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1#vagyok: Ertek mindent mostmar:) es igen, megalazo!
2016. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8válaszoló! Valóban nem voltam ott,de az iskolában történteket mi megbeszéljük a gyermekeinkkel. Nem csak az Én gyermekem mesélte el otthon, ő nem volt ennek a szörnyűségnek a részese CSAK szemtanúja.
2016. szept. 19. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!