Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azzal lehet valamit, hogyha...

Azzal lehet valamit, hogyha közterületen voltál és lefényképeztek, vagy levideoztak, hogy töröljék?

Figyelt kérdés
Három napig adták a Híradóban, én meg ott ültem egy padon. A legrosszabb az volt benne, hogy n akartam l, hogy bárkintudjon róla, én ktt jártam. Erre csak ország-világ értesült.
2019. szept. 29. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már úgyis látta aki akarta. Most már nem mindegy? Amúgy közterületen pont nem kell engedélyt kérniük..ha pont bekerültél a képbe akkor így jártál
2019. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, én sem örülnék neki ha csak így random módon felvennének, mert nem mindegy hogy pl. szó van a hírekben egy vasútállomásról és csak úgy messziről mutatják az embereket, nem kivehető vagy felismerhető módon, de miért kell közelről felvenni valakit, aki csak jön-megy vagy ül valahol és semmi köze a témához.
2019. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában messziről zoom-olnak, nem tolják a képedbe a kamerát, nyugi. Ha meg már leadták az adást, úgysem lehet tenni semmit. Persze felhívhatod a TV társaságot, aminek a stábja ott volt, de valszeg nem nagyon fognak bármit tenni. Törölni nem fogják a felvételt egyetlen civil nemtetszése miatt, az biztos.
2019. okt. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!