Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek, ha nyomoz...

Ti mit tennétek, ha nyomoz utánad a rendőrség alaptalanul, meggyanúsítva egy fontoskodó képzelgései alapján? Mennyi idő alatt cseng le egy ilyen?

Figyelt kérdés

Egyébként akkor én is feljelenthetném, alaptapan vádak, zaklatás miatt, most eljutottam addig, hogy sz.rok bele, ha nekik erre van kapacitásuk, idejük, akkor csinálják. Nem csinálok, csináltam soha semmi törvényelleneset, úgyhogy b..ztathatnának évekig, akkor sem vernek rám semmit.


Csak annyira gáz, hogy nincs jogod élni az életed, mert valaki kitalált rád valamit, és még a rendőrökre sem mszámíthatsz, akkor kire. Mondjuk ez nem újdonság.


Előbb-utóbb csak megunják.


2019. okt. 2. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy arra is gondoltam, hogy ebben a megyében semmi dolguk... De bezzeg a c-ket, akik a buszmegállóban élik le az életüket embereket csesztetve, vagy a parkolóban aludva, mekibe bejönni áttúrni a szemetest, azokat nem bántják. Az egész család jóllakik enni-, innivalóból, mire a pénztár oz érnek, ez nem baj. De csináltam egy fotót, hogy elküldöm, hogy jó-e, már bemondta a hangosba, meg odajött, hpgy a tűz onnal töröljem, vagy rendőrséget hív, meg el akarta venni a telefont.
2019. okt. 2. 22:14
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Hát, ermahgerd. Tudtad, hogy a GYK nem blog?
2019. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó, visszatért a skrizofén paranoiás.
2019. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ujjlenyomatot vettek a ventilátorról, amit kidobott a konditeremből, úgyhogy bujkálnia kellett egy darabig, valószínűleg csak azért most jelentkezik
2019. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jesszus... WTF?
2019. okt. 2. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Mi a gond? HA nem követtél el semmit, akkor nem kell izgulnod.
2019. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!